برخی طرح‌های نیمه‌تمام وزارت نیرو مربوط به ۲۰ سال قبل است

ستار محمودی

ستار محمودی گفت که در حال حاضر،یک هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال طرح نیمه تمام در وزارت نیرو وجود دارد.

قائم مقام وزیر نیرو اعلام کرد: طرح آبرسانی به پنج هزار و 200 روستا با جمعیت حدود چهار میلیون نفر از ابتدای کار دولت تدبیر و امید تا کنون اجرا شده است.

ستار محمودی در مراسم بهره برداری از طرح های آب و فاضلاب در مشهد افزود: رویکرد دولت یازدهم از ابتدای فعالیت رسیدگی به مناطق محروم و حفظ پایگاه های توسعه و امنیت در روستاها بوده است.

وی ادامه داد: در بحث خدمت رسانی چرخه های خدمت را باید جامع دید تا بهره وری کامل ایجاد شود که البته در کشور و در دولت یازدهم طراحی ها به این شکل انجام شده و از طراحی تا بازار به صورت زنجیره ای بوده است.

قائم مقام وزیر نیرو ادامه داد: ایران از لحاظ منابع انسانی در سطح منطقه بالنده است و نیروهای انسانی و متخصصان ایرانی در کشورهای مختلف سد، نیروگاه و تصفیه خانه می سازند.

محمودی بیان کرد: در بخش سرمایه و منابع مالی با محدودیت روبرو هستیم ولی با همین میزان سرمایه موجود باید کار را آغاز کرد وگرنه اگر بخواهیم معطل تامین سرمایه برای تکمیل چرخه کار باشیم نوعی توقف ایجاد می شود.

وی با تاکید بر جذب سرمایه بخش خصوصی برای اجرای طرح ها افزود: در 12 سال اخیر 80 هزار میلیارد ریال سرمایه بخش خصوصی در بخش آب و فاضلاب جذب شده که 50 هزار و 800 میلیارد ریال از این مبلغ مربوط به دولت یازدهم است.

قائم مقام وزیر نیرو با بیان اینکه بخش خصوصی به دولت اعتماد دارد، ادامه داد: یک هزار و 600 میلیارد ریال طرح نیمه تمام در وزارت نیرو وجود دارد که برخی از این طرح ها مربوط به 20 سال قبل است.

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین