برگزاری نمایشگاه خط مینیاتور در نگارخانه ترانه باران

نمایشگاه خط

نگارخانه ترانه باران در راستای اهداف فرهنگی ،توسعه و ترویج فرهنگ و هنرهای ایرانی، اسلامی و نقش حمایتی از هنرمندان این حوزه نمایشگاه خط مینیاتور از هنرمند خلاق، نادر تهرانی را برگزار کرده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، نگارخانه ترانه باران در راستای اهداف فرهنگی ،توسعه و ترویج فرهنگ و هنرهای ایرانی ، اسلامی و نقش حمایتی از هنرمندان این حوزه اقدام به برگزاری نمایشگاه خط مینیاتور از هنرمند خلاق ، نادر تهرانی نموده است.

نادر تهرانی متولد ١٣٥٣ و عضو انجمن خوشنویسان است و با تلفیق خط و مینیاتور اقدام خلاقانه ای در عرصه ی تولید آثار هنری خود داشته است .

ترکیب نقشهای مینیاتوری، خط و رنگ ،جذابیت ویژه ای به آثار این هنرمند خلاق ، بخشیده است .

در گفتگو با نادر تهرانی گفت:من سعی نمودم رابطه هنر فاخر خوشنویسی را با ایجاد نمایه های عرفانی ، فضاهای تخیلی و خیال گرایانه به عرصه ظهور برسانم .او معتقد است هنر باید برای همه باشد و همه ی افراد جامعه باید بتوانند آثار هنری را در زندگی خود داشته باشند ،و به دنبال برگزاری نمایشگاههای است که بتواند آثار هنری خود را با طرحهای خلاق وجذاب و قیمتهای متعادل و مناسب به علاقه مندان ارائه کند.

افتتاح نمایشگاه آثار خلاقانه ی هنرمند ارجمند نادر تهرانی جمعه مورخ ٩٦/٤/١٦ در نگارخانه ترانه باران واقع در خ شریعتی،بعد از پل صدر،خ پل رومی،خ شریفی منش ،نبش کوچه لادن پلاک ٢٧ از ساعت ١٦ الی ٢٠ برگزار می شود.

این نمایشگاه تا تاریخ ٢٥ تیر ماه برقرار است و علاقه مندان می توانند همه روزه (غیر از جمعه)از ساعت ١٥ الی ١٩ از این آثار بازدید کنند .

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

یادداشت اختصاصی دکتر حجت‌‌الله عبدالملکی

آمریکا چگونه به تحریم‌های داخلی امید بسته‌است؟

ماجرای جزوه محرمانه لاجوردی از انفجار نخست وزیری

شهید لاجوردی به هیچ عنوان توصیه‌­پذیر نبود، این رفتار دشمن‌­زا است. مثلاً آقای منتظری رفتار خاصی داشت که با سلیقه آقای لاجوردی جور درنمی‌آمد. آقای لاجوردی معتقد بود این ها نمی­ توانند بفهمند که منافقین یعنی چه و چه کسانی! زیرا ساده‌­دل هستند. آقااسدالله قائل بود این ها ساده هستند و من نباید حرف آن ها را گوش کنم. وقتی [آقای منتظری] چیزی می ­­گفت شهید لاجوردی نمی‌­پذیرفت و این دشمن‌­زا بود

در برجام حداقل ۱۰۰ حق هسته‌ای ملت ایران را از بین بردند

رهبری فرمودند «تحریم‌ها همه باید فوراً در هنگام امضای موافقتنامه لغو شود، تحریم‌ها باید برداشته شود، «توقف تحریم» نداریم، «تعلیق تحریم» را قبول نداریم» اما در برجام آنچه آمریکا موظف به انجام آن است عمدتاً اقدام مقتضی برای توقف تحریم‌هاست.

سید‌ضیاالدین دری؛ مردی که روایتگر شریف تاریخ بود

ضیاء الدین دری کارگردان و نویسنده ای بود که دغدغه تاریخ معاصر داشت.تاریخ معاصری که لحظه به لحظه اش با استعمار و امپریالیسم گره خورده است و روایتش به ناچار با روایت این لحظات همراه است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گفت‌وگو با خبرنگار پرس تی‌وی در دمشق
در جنگ کودکانی را دیدم که حتی بلد نبودند موز بخورند!
گزارش ایرنا از گیشه سینما؛
هت‌تریک کمدی در صدر پُرفروش‌های هفته
پاسخ‌های کچویان به ادعای فروپاشی جامعه ایرانی
جامعه ایرانی؛ قوی، پویا و بامشکلات فراوان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین