برگزاری نمایشگاه خط مینیاتور در نگارخانه ترانه باران

نمایشگاه خط

نگارخانه ترانه باران در راستای اهداف فرهنگی ،توسعه و ترویج فرهنگ و هنرهای ایرانی، اسلامی و نقش حمایتی از هنرمندان این حوزه نمایشگاه خط مینیاتور از هنرمند خلاق، نادر تهرانی را برگزار کرده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، نگارخانه ترانه باران در راستای اهداف فرهنگی ،توسعه و ترویج فرهنگ و هنرهای ایرانی ، اسلامی و نقش حمایتی از هنرمندان این حوزه اقدام به برگزاری نمایشگاه خط مینیاتور از هنرمند خلاق ، نادر تهرانی نموده است.

نادر تهرانی متولد ١٣٥٣ و عضو انجمن خوشنویسان است و با تلفیق خط و مینیاتور اقدام خلاقانه ای در عرصه ی تولید آثار هنری خود داشته است .

ترکیب نقشهای مینیاتوری، خط و رنگ ،جذابیت ویژه ای به آثار این هنرمند خلاق ، بخشیده است .

در گفتگو با نادر تهرانی گفت:من سعی نمودم رابطه هنر فاخر خوشنویسی را با ایجاد نمایه های عرفانی ، فضاهای تخیلی و خیال گرایانه به عرصه ظهور برسانم .او معتقد است هنر باید برای همه باشد و همه ی افراد جامعه باید بتوانند آثار هنری را در زندگی خود داشته باشند ،و به دنبال برگزاری نمایشگاههای است که بتواند آثار هنری خود را با طرحهای خلاق وجذاب و قیمتهای متعادل و مناسب به علاقه مندان ارائه کند.

افتتاح نمایشگاه آثار خلاقانه ی هنرمند ارجمند نادر تهرانی جمعه مورخ ٩٦/٤/١٦ در نگارخانه ترانه باران واقع در خ شریعتی،بعد از پل صدر،خ پل رومی،خ شریفی منش ،نبش کوچه لادن پلاک ٢٧ از ساعت ١٦ الی ٢٠ برگزار می شود.

این نمایشگاه تا تاریخ ٢٥ تیر ماه برقرار است و علاقه مندان می توانند همه روزه (غیر از جمعه)از ساعت ١٥ الی ١٩ از این آثار بازدید کنند .

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین