برگزاری نمایشگاه خط مینیاتور در نگارخانه ترانه باران

نمایشگاه خط

نگارخانه ترانه باران در راستای اهداف فرهنگی ،توسعه و ترویج فرهنگ و هنرهای ایرانی، اسلامی و نقش حمایتی از هنرمندان این حوزه نمایشگاه خط مینیاتور از هنرمند خلاق، نادر تهرانی را برگزار کرده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، نگارخانه ترانه باران در راستای اهداف فرهنگی ،توسعه و ترویج فرهنگ و هنرهای ایرانی ، اسلامی و نقش حمایتی از هنرمندان این حوزه اقدام به برگزاری نمایشگاه خط مینیاتور از هنرمند خلاق ، نادر تهرانی نموده است.

نادر تهرانی متولد ١٣٥٣ و عضو انجمن خوشنویسان است و با تلفیق خط و مینیاتور اقدام خلاقانه ای در عرصه ی تولید آثار هنری خود داشته است .

ترکیب نقشهای مینیاتوری، خط و رنگ ،جذابیت ویژه ای به آثار این هنرمند خلاق ، بخشیده است .

در گفتگو با نادر تهرانی گفت:من سعی نمودم رابطه هنر فاخر خوشنویسی را با ایجاد نمایه های عرفانی ، فضاهای تخیلی و خیال گرایانه به عرصه ظهور برسانم .او معتقد است هنر باید برای همه باشد و همه ی افراد جامعه باید بتوانند آثار هنری را در زندگی خود داشته باشند ،و به دنبال برگزاری نمایشگاههای است که بتواند آثار هنری خود را با طرحهای خلاق وجذاب و قیمتهای متعادل و مناسب به علاقه مندان ارائه کند.

افتتاح نمایشگاه آثار خلاقانه ی هنرمند ارجمند نادر تهرانی جمعه مورخ ٩٦/٤/١٦ در نگارخانه ترانه باران واقع در خ شریعتی،بعد از پل صدر،خ پل رومی،خ شریفی منش ،نبش کوچه لادن پلاک ٢٧ از ساعت ١٦ الی ٢٠ برگزار می شود.

این نمایشگاه تا تاریخ ٢٥ تیر ماه برقرار است و علاقه مندان می توانند همه روزه (غیر از جمعه)از ساعت ١٥ الی ١٩ از این آثار بازدید کنند .

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

با گرانی خانه‌ها، چه بلایی سر مستاجرین آمده است!؟

اجاره‌نشین‌ها!

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

موشن گرافیک "توتال"

در این موشن گرافیک سوابق همکاری شرکت ملی نفت و گاز ایران با شرکت فرانسوی توتال مورد بررسی قرار گرفته و خلف وعده های توتال به تصویر کشیده شده است.

اروپایی ها اگر جای مردم ایران بودند با امثال شرکت های فرانسوی چه می کردند؟!

پس از رفتن دوباره ی شرکت های پژو و توتال از ایران، دیدن این گزارش و واکنش مردم اروپا خالی از لطف نیست

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین