برگزاری نمایشگاه خط مینیاتور در نگارخانه ترانه باران

نمایشگاه خط

نگارخانه ترانه باران در راستای اهداف فرهنگی ،توسعه و ترویج فرهنگ و هنرهای ایرانی، اسلامی و نقش حمایتی از هنرمندان این حوزه نمایشگاه خط مینیاتور از هنرمند خلاق، نادر تهرانی را برگزار کرده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، نگارخانه ترانه باران در راستای اهداف فرهنگی ،توسعه و ترویج فرهنگ و هنرهای ایرانی ، اسلامی و نقش حمایتی از هنرمندان این حوزه اقدام به برگزاری نمایشگاه خط مینیاتور از هنرمند خلاق ، نادر تهرانی نموده است.

نادر تهرانی متولد ١٣٥٣ و عضو انجمن خوشنویسان است و با تلفیق خط و مینیاتور اقدام خلاقانه ای در عرصه ی تولید آثار هنری خود داشته است .

ترکیب نقشهای مینیاتوری، خط و رنگ ،جذابیت ویژه ای به آثار این هنرمند خلاق ، بخشیده است .

در گفتگو با نادر تهرانی گفت:من سعی نمودم رابطه هنر فاخر خوشنویسی را با ایجاد نمایه های عرفانی ، فضاهای تخیلی و خیال گرایانه به عرصه ظهور برسانم .او معتقد است هنر باید برای همه باشد و همه ی افراد جامعه باید بتوانند آثار هنری را در زندگی خود داشته باشند ،و به دنبال برگزاری نمایشگاههای است که بتواند آثار هنری خود را با طرحهای خلاق وجذاب و قیمتهای متعادل و مناسب به علاقه مندان ارائه کند.

افتتاح نمایشگاه آثار خلاقانه ی هنرمند ارجمند نادر تهرانی جمعه مورخ ٩٦/٤/١٦ در نگارخانه ترانه باران واقع در خ شریعتی،بعد از پل صدر،خ پل رومی،خ شریفی منش ،نبش کوچه لادن پلاک ٢٧ از ساعت ١٦ الی ٢٠ برگزار می شود.

این نمایشگاه تا تاریخ ٢٥ تیر ماه برقرار است و علاقه مندان می توانند همه روزه (غیر از جمعه)از ساعت ١٥ الی ١٩ از این آثار بازدید کنند .

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تمدید ۴ ماهه مهلت ایران برای اجرای برنامه اقدام FATF

بازهم لیست سیاه

آمار وحشتناک از قحطی، وبا و مرگ در یمن

آمار وحشتناک قحطی، وبا، گرسنگی و مرگ در یمن نشان دهنده مرگ وجدان عمومی در جامعه جهانی است که آزمون انسانیت را در معرکه یمن باخته است.

در این جنگ پیروزیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد، فرمودند: برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

بازهم تحریم!

در ادامه سیاست‌های خصمانه علیه ایران، دولت آمریکا اعلام کرده که حداقل ۲۰ بانک و شرکت ایرانی را تحریم کرده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

شکرگزاری وجود مسیح علی‌نژاد باشیم
از انصارحزب الله تا مسیح علی نژاد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم ویژه هفته دفاع مقدس:
در روایت دفاع مقدس روح مجاهدت وشکست‌ناپذیری ملت ایران متبلور باشد
حجت الاسلام پناهیان در نهمین شب از سوگواره هنر و حماسه:
پاداش و کنترل آدم را ضعیف می‌کند.
حجت‌الاسلام پناهیان در سوگواره هنر و حماسه:
نیازمند گروه‌های جهادی که مردم را پولدار کنند، هستیم
در گفتگو با مهدی سیار مطرح شد
دمِ پایانی‌ مانیفست ‌هیأت است
نگاهی به آخرین فیلم حمید نعمت‌الله
«شعله ور»؛ حقارت، حسادت، جنایت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین