پلیس عراق:

هزار داعشی در موصل قدیم کشته شدند

موصل

پلیس فدرال عراق اعلام کرد، در جریان نبردهای آزادسازی محله قدیمی شهر "موصل" هزار تکفیری داعشی کشته شدند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: فرماندهی پلیس فدرال عراق امروز (یک‌شنبه) از کشته شدن بیش از هزار تکفیری داعشی و انهدام ده‌ها دستگاه‌ خودرو بمبگذاری شده طی نبرد آزادسازی محله قدیمی شهر موصل، در بخشی غربی این شهر خبر داد.

در این راستا، فرماندهی پلیس فدرال عراق در بیانیه‌ای نتایج نبرد آزادسازی محله قدیمی شهر موصل را به شرح زیر اعلام کرد: در نتیجه آزادسازی محله قدیمی شهر موصل بیش از هزار تکفیری داعشی کشته و 65 خودرو نظامی و 20 دستگاه خودرو بمبگذاری منهدم شد.

این بیانیه با توضیح اینکه در جریان این نبرد 24 دستگاه موتور سیکلت، 38 مهمانسرا، 5 برج مواصلاتی و 8 رشته تونل وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش منهدم شدند، خاطر نشان می‌کند: افزون بر آن 71 کمربند انتحاری و 310 بسته بمب و 181 موشک نیز خنثی شد.

این درحالی است که پیش‌تر گروه «الاعلام الحربی» عراق از کشته شدن 30 داعشی که تلاش داشتند، از بخش غربی موصل به سمت شرقی این شهر از طریق رودخانه دجله فرار کنند و کشته شدن یکی از زنان حبسه داعش یا همان پلیس دینی این گروه در منطقه تلعفر خبر داده بود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اسماعیل هنیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد
جمعه؛ روز حرکت به سمت مسجد الاقصی
در گفتگو با عبدالحمید شهرابی کارشناس مسائل آمریکای لاتین
سناریوی جدید کاخ سفید در آمریکای لاتین
سید حسن نصرالله در گفتگو با المیادین؛
تمام گزینه‌های مقاومت روی میز است
کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد
خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین