وزیر اطلاعات با نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان دیدار کرد

وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات عصر امروز با نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت دیدار کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی عصر امروز با حضور در بیت نماینده ولی‌فقیه در گیلان با آیت‌الله زین‌العابدین قربانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت‌الله قربانی در این دیدار با ابراز خوشحالی از سفر وزیر اطلاعات به استان گیلان اظهار داشت: همواره برای خدمتگزاران به نظام جمهوری مقدس اسلامی ایران دعا می‌کنم.

وزیر اطلاعات امروز از طریق فرودگاه سردار جنگل رشت وارد گیلان شد و مورد استقبال مسئولان استانی قرار گرفت.

سفر علوی به استان گیلان بدون اعلام قبلی بوده و برنامه‌های احتمالی و مدت حضور وی در استان از طریق هیچ منبع رسمی تاکنون اطلاع رسانی نشده است.

ارسال نظر

تلگرام‌های جایگزین؛ پیام‌رسان یا فیلترشکن

هاتگرام و طلگرام چگونه کار می‌کنند؟

۴ گزاره درباره «بن سلمان» پیشگام سازش

بن سلمان که چندی پیش گفته بود: «فلسطینیان با پیشنهادها و نیز حضور بر سر میز مذاکرات موافقت کنند یا این‌که لال بشوند و به شکوه و شکایت‌ها پایان دهند» این روزها در حال چانه زنی با اردن بوده که پس از معامله نقش بیشتری در اداره مسجد الاقصی داشته باشد. این در حالیست که بر اساس این طرح مسجد الاقصی و بافت قدیمی و تاریخی بیت‌المقدس کماکان در اشغال و حاکمیت رژیم صهیونیستی خواهد بود.

۲۰۳۰ را خزنده اجرایی کرده‌اند

حضرت آ‌یت الله مکارم نسبت به اجرای خزنده سند ۲۰۳۰ دربرخی نقاط کشور و برنامه ها هشدار داد و گفت: باید مراقب بود سند استعماری ۲۰۳۰ در کشور به ویژه در صداوسیما نفوذ پیدا نکند.

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

این روزها بار دیگر سخن از پیگیری طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین در مجلس است. به گفته دهقان جلسات متعدد کارشناسی صورت گرفته است و بر اساس آن اصلاحاتی در طرح اعمال شده که موجب افزایش نقش قوه قضائیه در اعاده اموال نامشروع مسئولان شده است.  حال باید منتظر ماند دید روند قانون نویسی و تصویب این طرح چقدر به طول خواهد انجامید و آیا اجرایی می‌شود یا خیر؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین