اعطای نقش رسمی به همسر مکرون از سوی کاخ الیزه

عنوان

به دنبال وعده انتخاباتی مکرون برای درنظر گرفتن عنوانی شفاف برای همسرش، کاخ الیزه امروز سمتی رسمی به بریژیت مکرون اعطا کرد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از فرانس پرس، کاخ الیزه با هدف شفاف سازی نقش بریژیت مکرون، همسر رئیس جمهور فرانسه امروز نقشی رسمی به وی اعطا کرد.

در بیانیه کاخ الیزه آمده نقش بریژیت، یک تعهد است و تنها به بریژیت مکرون در دوره ریاست جمهوری همسرش اعطا می شود.

این نخستین بار است که بیانیه ای از سوی کاخ الیزه برای اعطای نقش به همسر رئیس جمهور تنظیم شد.

اعطای نقش رسمی بخشی از وعده ای است که مکرون در طول رقابت های انتخاباتی خود داد و گفت عنوانی شفاف برای همسرش درنظر می گیرد که هیچ هزینه ای برای مالیات دهندگان فرانسوی در بر نداشته باشد.

بر اساس این بیانیه از این پس بریژیت در کنار رئیس جمهور این کشور، نماینده فرانسه است، پاسخگویی به درخواست های فرانسوی ها از طریق ایمیل یا تلفن و حمایت مالی از فعالیت های خیریه، اجتماعی و فرهنگی بخشی از وظایف بریژیت مکرون است.  

در این نوشته آمده چنانچه مکرون بخواهد می تواند یک یا چند کار دیگر به وظایف همسرش اضافه کند.

گفتنی است برای نخستین بار سایت الکترونیکی کاخ الیزه برنامه اقدامات بریژیت مکرون را از زمان ورودش به کاخ الیزه با جزئیات در اختیار عموم گذاشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین