بازگشت طارمی به تمرینات پرسپولیس

عنوان

مهاجم محروم پرسپولیس بالاخره در تمرینات گروهی این تیم شرکت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، آخرین تمرین پرسپولیس ساعت ۱۰ صبح امروز پیش از سفر به عمان در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* ابتدا برانکو ایوانکوویچ برنامه تمرین امروز، سفر به عمان و همچنین نکات لازم را به بازیکنان منتقل کرد و آغاز تمرین را اعلام نمود.

* فرشاد احمدزاده، غایب تمرین امروز قرمزپوشان است. مهدی طارمی در تمرینات تیمی شرکت کرد.

* بازیکنان امید هم که روز گذشته غایب بودند، امروز در تمرینات تیم حضور یافتند. بازیکنان در سه گروه به کارهای تدافعی و تهاجمی پرداخته و در نهایت گلزنی کردند. دوهای سرعتی زیر نظر مارکو بخش بعدی تمرین بود که انجام شد. سانتر از جناحین و ضربه به سمت دروازه مرحله بعدی تمرین بود که زیر نظر برانکو و کادر فنی به اجرا گذاشته شد

* دروازه بان های پرپسولیس بطور اختصاصی زیر نظر ایگور تمرین کردند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

زاهدی‌فر در امارات است یا گرجستان؟

پشت‌پرده کلاه‌برداری خانوادگی سکه ثامن

الحاق به کنوانسیون­‌های FATF هیچ اثر مثبتی برای ایران ندارد

خدادادی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه اجرای بخش اعظم برنامه اقدام FATF هیچ تاثیری مثبتی بر نرخ ارز و روابط بانکی نداشته است و همچنان نشانه­ای دال بر همکاری اروپا به نفع ایران به چشم نمی­خورد، گفت: من اعتقاد دارم اگر این برنامه اقدام را به صورت کامل انجام دهیم هم باز تحریم­ها درباره ایران، شکسته نخواهد شد و این زمینه را در مجلس نمی بینم که سراغ تصویب لوایح مرتبط با FATF برود.

خروج اروپایی‌ها از ایران به‌دلیل بازگشت تحریم‌های آمریکا بود یا FATF؟

در حالی مقامات اروپایی و برخی نهادهای حامی دولت از اهمیت بالای تصویب لوایح مرتبط با FATF برای بقای برجام صحبت می‌کنند که از زمان خروج آمریکا از برجام و بازگشت مجدد تحریم‌ها، بسیاری از شرکت‌ها و بانک‌های اروپایی ایران را ترک کرده‌اند.

دیگر از نه گفتن به «کاپیتولاسیون» کوتاه نخواهیم آمد!

این‌ها اگر دل‌شان برای قربانیان تروریسم سوخته بود و جهدشان علیه تروریست‌ها و آدم‌کش‌ها بود، جلوی عربستان و امارات و حتا دولت‌های خودشان را می‌گرفتند. هزینه‌ی ترور و تروریسم را ما می‌دهیم، بعد باید سرمان منت بگذارند و اتهام حمایت از تروریسم و تحت نظر قرار گرفتن را هم به جان بخریم؟! این یک‌جور کاپیتولاسیون نوین نیست؟ به نظرتانحق توحش از ما نمی‌گیرند؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین