امروز با حضور صادق خرازی؛

پنجمین نشست فصلی حزب «ندای ایرانیان» برگزار شد

عنوان

پنجمین نشست فصلی حزب ندای ایرانیان امروز در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پنجمین نشست فصلی حزب ندای ایرانیان امروز پنجشنبه با حضور روسای شعب و سخنرانی دبیرکل و رئیس شورای مرکزی این حزب برگزار شد.

نیما پروین عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به مباحث طرح شده در این نشست اظهار کرد: این نشست با ۲ کمیسیون تخصصی در نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد. در کمیسیون اول، صادق خرازی و مجید فراهانی به ارائه مباحث و نقطه نظرات خود پرداختند.

وی افزود: در ادامه این نشست، چشم انداز آینده حزب توسط مسئولین شعب و روسای ارکان حزب تبیین شد. ارائه سند جامع آموزشی حزب و پنل تخصصی مدیریت منابع انسانی از دیگر برنامه های این نشست بود.

پروین اضافه کرد: سند اقتصادی حزب ندای ایرانیان هم برای حاضرین در نشست ارائه شد. نقد تمرکزگرایی بیش ازحد امور کشور در پایتخت که منجر به مغفول ماندن توان ملی و عدم بهرمندی از ظرفیت های محلی، بومی و استراتژیک استان های کشور شده است به همراه بررسی ظرفیت های موجود فنی و قانونی کشور درباره امکان بالقوه تقویت حکمرانی های محلی جهت بهره برداری از پتانسیل های اقتصادی مناطق مختلف کشور، اصلی ترین محورهای راهبرد اقتصادی ندای ایرانیان است.

وی گفت: کمیسیون دیگر این نشست کمیسیون شوراها بود که به ریاست مجید فراهانی رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان و با حضور نماینده های شوراهای ندا برگزار شد. در این نشست نمایندگان درباه مسائل شهری حوزه انتخابیه خود و راهکارهای حل و فصل معضلات شهری در حوزه های مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

پروین همچنین با اشاره به طرح کمیته انتخابات حزب ندای ایرانیان گفت: کمیته انتخابات حزب ندای ایرانیان در پی ایجاد شفافیت در سازوکار انتخاب کاندیداها اقدام به ارائه طرحی درباره انتخابات آتی کرده است و ضمن ارائه نقدهایی به روند انتخاب نامزدها در جریان اصلاحات، پیشنهادات مشخصی برای این حوزه دارد که در دست تدوین است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

با گرانی خانه‌ها، چه بلایی سر مستاجرین آمده است!؟

اجاره‌نشین‌ها!

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

موشن گرافیک "توتال"

در این موشن گرافیک سوابق همکاری شرکت ملی نفت و گاز ایران با شرکت فرانسوی توتال مورد بررسی قرار گرفته و خلف وعده های توتال به تصویر کشیده شده است.

اروپایی ها اگر جای مردم ایران بودند با امثال شرکت های فرانسوی چه می کردند؟!

پس از رفتن دوباره ی شرکت های پژو و توتال از ایران، دیدن این گزارش و واکنش مردم اروپا خالی از لطف نیست

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین