امروز با حضور صادق خرازی؛

پنجمین نشست فصلی حزب «ندای ایرانیان» برگزار شد

عنوان

پنجمین نشست فصلی حزب ندای ایرانیان امروز در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پنجمین نشست فصلی حزب ندای ایرانیان امروز پنجشنبه با حضور روسای شعب و سخنرانی دبیرکل و رئیس شورای مرکزی این حزب برگزار شد.

نیما پروین عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به مباحث طرح شده در این نشست اظهار کرد: این نشست با ۲ کمیسیون تخصصی در نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد. در کمیسیون اول، صادق خرازی و مجید فراهانی به ارائه مباحث و نقطه نظرات خود پرداختند.

وی افزود: در ادامه این نشست، چشم انداز آینده حزب توسط مسئولین شعب و روسای ارکان حزب تبیین شد. ارائه سند جامع آموزشی حزب و پنل تخصصی مدیریت منابع انسانی از دیگر برنامه های این نشست بود.

پروین اضافه کرد: سند اقتصادی حزب ندای ایرانیان هم برای حاضرین در نشست ارائه شد. نقد تمرکزگرایی بیش ازحد امور کشور در پایتخت که منجر به مغفول ماندن توان ملی و عدم بهرمندی از ظرفیت های محلی، بومی و استراتژیک استان های کشور شده است به همراه بررسی ظرفیت های موجود فنی و قانونی کشور درباره امکان بالقوه تقویت حکمرانی های محلی جهت بهره برداری از پتانسیل های اقتصادی مناطق مختلف کشور، اصلی ترین محورهای راهبرد اقتصادی ندای ایرانیان است.

وی گفت: کمیسیون دیگر این نشست کمیسیون شوراها بود که به ریاست مجید فراهانی رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان و با حضور نماینده های شوراهای ندا برگزار شد. در این نشست نمایندگان درباه مسائل شهری حوزه انتخابیه خود و راهکارهای حل و فصل معضلات شهری در حوزه های مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

پروین همچنین با اشاره به طرح کمیته انتخابات حزب ندای ایرانیان گفت: کمیته انتخابات حزب ندای ایرانیان در پی ایجاد شفافیت در سازوکار انتخاب کاندیداها اقدام به ارائه طرحی درباره انتخابات آتی کرده است و ضمن ارائه نقدهایی به روند انتخاب نامزدها در جریان اصلاحات، پیشنهادات مشخصی برای این حوزه دارد که در دست تدوین است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

فیلم و عکس‌های سفر رهبر معظم انقلاب

سفر رهبرانقلاب به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

بالاخره بچه‌دار بشیم یا نه!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "کبریت" به موضع بچه دار شدن پرداخته و با دوربین مخفی نظر آنها را درباره آوردن بچه جویا شده است.

«وعده صادق» سردار سلیمانی

با آزادسازی البوکمال، پرونده #داعش در عراق و سوریه در عرصه میدانی بسته شد.

چرا مردم دنیا از بزرگترین اجتماع جهان چیزی نشنیده‌اند!؟

در این کلیپ که مطابق با مقاله شرکت روزنامه‌نگاران آمریکایی هافینگتون‌پست است، به این موضوع پرداخته که چرا پیاده‌روی بزرگ اربعین و اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در کربلا، برای مردم دنیا بازتابی داده نمی شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین