آلیا در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛

احتمال برگزاری کنگره زنان حزب جمهوری اسلامی در اوایل زمستان

عنوان

دبیرکل حزب زنان جمهوری اسلامی از احتمال برگزار کنگره تشکل متبوعش در اوایل زمستان سال جاری خبر داد.

فاطمه آلیا دبیرکل حزب زنان جمهوری اسلامی در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره زمان برگزاری کنگره تشکل متبوعش، اظهار کرد: آخرین کنگره حزب زنان جمهوری اسلامی دو سال پیش برگزار شد و احتمالا اواخر پاییز یا اوایل زمستان امسال کنگره بعدی را برگزار می کنیم.

وی گفت: گروه مورد نظر حزب ما جامعه زنان کشور است و روی محورهای همچون ارتقای دانش سیاسی، فرهنگی، بصیرت افزایی و اعتقادی فعالیت می کنیم.

آلیا درباره برنامه های حزب زنان جمهوری اسلامی در سطح کشور، ادامه داد: نهضت سخنرانی را در تمام شهرستان ها دنبال می کنیم و اهداف حزب و گفتمان انقلاب اسلامی در این سخنرانی ها مطرح و تشریح می شود.

دبیرکل حزب زنان جمهوری اسلامی تصریح کرد: کارگاه های آموزشی را با محوریت بحث جمعیت، سبک زندگی ایرانی- اسلامی و ... برگزار کرده ایم و در آینده هم ادامه دارند.

وی خاطر نشان کرد: دفتر حزب زنان جمهوری اسلامی مکاتباتی با دفاتر حضرات آیات مکارم شیرازی، نوری همدانی، یزدی و موحدی کرمانی انجام داده است تا در صورت صلاح دید، ملاقاتی با آنان انجام شود.

گفتنی است که مجوز حزب زنان جمهوری اسلامی در سال 1385 از وزارت کشور صادر شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تلگرام‌های جایگزین؛ پیام‌رسان یا فیلترشکن

هاتگرام و طلگرام چگونه کار می‌کنند؟

۴ گزاره درباره «بن سلمان» پیشگام سازش

بن سلمان که چندی پیش گفته بود: «فلسطینیان با پیشنهادها و نیز حضور بر سر میز مذاکرات موافقت کنند یا این‌که لال بشوند و به شکوه و شکایت‌ها پایان دهند» این روزها در حال چانه زنی با اردن بوده که پس از معامله نقش بیشتری در اداره مسجد الاقصی داشته باشد. این در حالیست که بر اساس این طرح مسجد الاقصی و بافت قدیمی و تاریخی بیت‌المقدس کماکان در اشغال و حاکمیت رژیم صهیونیستی خواهد بود.

۲۰۳۰ را خزنده اجرایی کرده‌اند

حضرت آ‌یت الله مکارم نسبت به اجرای خزنده سند ۲۰۳۰ دربرخی نقاط کشور و برنامه ها هشدار داد و گفت: باید مراقب بود سند استعماری ۲۰۳۰ در کشور به ویژه در صداوسیما نفوذ پیدا نکند.

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

این روزها بار دیگر سخن از پیگیری طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین در مجلس است. به گفته دهقان جلسات متعدد کارشناسی صورت گرفته است و بر اساس آن اصلاحاتی در طرح اعمال شده که موجب افزایش نقش قوه قضائیه در اعاده اموال نامشروع مسئولان شده است.  حال باید منتظر ماند دید روند قانون نویسی و تصویب این طرح چقدر به طول خواهد انجامید و آیا اجرایی می‌شود یا خیر؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین