نخستین جلد از مجموعه «ماجراهای پویان» در کتابفروشی‌ها

عنوان

کتاب «کی همه چی را بلده؟» از مجموعه «ماجراهای پویان» توسط انتشارات فنی ایران (کتاب‌های نردبان) منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، کتاب «کی همه چی را بلده؟» از مجموعه «ماجراهای پویان» اثر بدری مشهدی از سوی انتشارات فنی ایران (کتاب های نردبان) روانه کتابفروشی ها شد.

شیوه تعامل با دوستان و اطرافیان موضوع اصلی «ماجراهای پویان» است که نخستین جلد از آن با عنوان «کی همه چی را بلده؟» است.

مشهدی در توضیح اهداف این مجموعه گفت: «مخاطبان با مطالعه این مجموعه  به دنبال کشف مهارت های خاص و استعدادهای خود رفته و متوجه می شوند هر فرد با تمام نقاط ضعف و قوتی که دارد دوست داشتنی هست.»

این نویسنده تاکید کرد:«هیچ کس در دنیا نیست که بتواند همه کارها را به نحو احسن انجام بدهد. مخاطب این مجموعه با درک موضوع خواهد توانست تعادلی را در شیوه نگرش و رفتار خود پدید آورد و در بالابردن اعتماد به نفس خود تلاش کند.»

وی درباره ضرورت انتشار و مطالعه کتاب هایی در حوزه مهارت های زندگی برای خردسالان و کودکان عنوان کرد: «این دست داستان ها  فرصتی را برای بچه ها فراهم می کنند که با قهرمان همراه شوند و با همذات پنداری خود را در موقعیت های جدید قرار بدهند و تجربه های تازه ای به دست بیاورند. جادوی زندگی در دنیای داستان این فرصت را به بچه ها می دهد که دور از فضای خشک و رسمی آموزش های مستقیم چیزهای جدیدی بیاموزند. در واقع برای بچه ها لذت کشف در دنیای داستان مثل لذت سفر سرشار از نشاط و تازگی است در صورتی که پیام های مستقیم فرصت این مدل از کسب  تجربه را از بچه ها می گیرد.»

مشهدی در توضیح روایت کتاب «کی همه چی را بلده؟» گفت: «این مجموعه برای گروه سنی «ب» نوشته شده است و به تازگی جلد نخست آن روانه بازار کتاب شده است. این اثر داستان پسری به نام پویان است که نمی تواند دیکته بعضی از کلمات را درست بنویسد و به همین دلیل دچار استرس است. اما با رسیدن  روز اول مهرماه و آغاز کلاس دوم، ورود معلمی خلاق به کلاس درس همه چیز را برای پویان تغییر می دهد.»

در بخشی از این کتاب می خوانیم: «صبح که شد ناراحت بودم. مثل هرروز باید لیوان شیرم را تا ته ته می خوردم. یک روز هم پیدا نمی شد که ما شیر نداشته باشیم! خورشید هم همین طور، هیچوقت نمی شد از خواب بیدار نشود! هرروز پشت پنجره بود. وقتی رسیدیم مدرسه، قیافه مامان هایی که جلوی در بودند، خیلی خوشحال تر از قیافه بچه ها بود، لابد برای اینکه از صبح تا ظهر از دست کارهای بچه هایشان راحت می شدند. مامان، من را بوسید و با سوت ناظم رفتیم سرکلاس.»

گفتنی است این مجموعه را محبوبه یزدانی تصویرگری کرده و علاقه مندان می توانند نخستین جلد از آن را به قیمت 6 هزار تومان خریداری کنند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

امضای الویری پای قانون نظارت استصوابی

«از قول من ذکر شده در مجلس اول در کمیسیون آیین‌نامه داخلی که من هم عضو آن کمیسیون بودم، نظارت استصوابی تصویب شده است، در حالی که اعلام می‌کنم اولاً من عضو کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس اول نبودم و دوم اینکه چنین موضوعی مربوط به این کمیسیون نیست و به قانون انتخابات مربوط است که در مجلس دوره چهارم مطرح شد».

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به آخرین فیلم حمید نعمت‌الله
«شعله ور»؛ حقارت، حسادت، جنایت
واکنش روزنامه جام جم به اقدام بازیگر سریال پدر
در حاشیه حاشیه‌سازی‌های اینستاگرامی یک نوبازیگر
مؤدب در نشست ناشران دربارۀ مسئله فلسطین و رژیم صهیونیستی:
باید از مسائل داخلی به موضوعات بین‌المللی برسیم     
نگاهی به فیلم ابوقریب
«ابوقریب»؛ یک اکشن واقعی ایرانی!
مروری بر کارنامه «حسن رحیم پور ازغدی»؛
فرزندِ حوزه که پیشگام نقد مشفقانه حوزه شد
اقناع افکار عمومی پیش نیاز سیاست‌های منطقه‌ای
راهکارهای ایران دربرابر معامله قرن
وسایل دیجیتال ما را گرفتار بدترین نوعِ تربیت فرزند کرده‌اند
آن گوشی لعنتی‌ را بنداز کنار!
درباره‌ی اعتراضِ استاد رحیم‌پور ازغدی به سکولاریسمِ حوزوی:
تولّدِ سکولاریسم از حوزه‌ی غیرِ انقلابی
به بهانه روز عرفه و کاهش ۵۰درصدی زائران ایرانی عتبات
تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین