نخستین جلد از مجموعه «ماجراهای پویان» در کتابفروشی‌ها

عنوان

کتاب «کی همه چی را بلده؟» از مجموعه «ماجراهای پویان» توسط انتشارات فنی ایران (کتاب‌های نردبان) منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، کتاب «کی همه چی را بلده؟» از مجموعه «ماجراهای پویان» اثر بدری مشهدی از سوی انتشارات فنی ایران (کتاب های نردبان) روانه کتابفروشی ها شد.

شیوه تعامل با دوستان و اطرافیان موضوع اصلی «ماجراهای پویان» است که نخستین جلد از آن با عنوان «کی همه چی را بلده؟» است.

مشهدی در توضیح اهداف این مجموعه گفت: «مخاطبان با مطالعه این مجموعه  به دنبال کشف مهارت های خاص و استعدادهای خود رفته و متوجه می شوند هر فرد با تمام نقاط ضعف و قوتی که دارد دوست داشتنی هست.»

این نویسنده تاکید کرد:«هیچ کس در دنیا نیست که بتواند همه کارها را به نحو احسن انجام بدهد. مخاطب این مجموعه با درک موضوع خواهد توانست تعادلی را در شیوه نگرش و رفتار خود پدید آورد و در بالابردن اعتماد به نفس خود تلاش کند.»

وی درباره ضرورت انتشار و مطالعه کتاب هایی در حوزه مهارت های زندگی برای خردسالان و کودکان عنوان کرد: «این دست داستان ها  فرصتی را برای بچه ها فراهم می کنند که با قهرمان همراه شوند و با همذات پنداری خود را در موقعیت های جدید قرار بدهند و تجربه های تازه ای به دست بیاورند. جادوی زندگی در دنیای داستان این فرصت را به بچه ها می دهد که دور از فضای خشک و رسمی آموزش های مستقیم چیزهای جدیدی بیاموزند. در واقع برای بچه ها لذت کشف در دنیای داستان مثل لذت سفر سرشار از نشاط و تازگی است در صورتی که پیام های مستقیم فرصت این مدل از کسب  تجربه را از بچه ها می گیرد.»

مشهدی در توضیح روایت کتاب «کی همه چی را بلده؟» گفت: «این مجموعه برای گروه سنی «ب» نوشته شده است و به تازگی جلد نخست آن روانه بازار کتاب شده است. این اثر داستان پسری به نام پویان است که نمی تواند دیکته بعضی از کلمات را درست بنویسد و به همین دلیل دچار استرس است. اما با رسیدن  روز اول مهرماه و آغاز کلاس دوم، ورود معلمی خلاق به کلاس درس همه چیز را برای پویان تغییر می دهد.»

در بخشی از این کتاب می خوانیم: «صبح که شد ناراحت بودم. مثل هرروز باید لیوان شیرم را تا ته ته می خوردم. یک روز هم پیدا نمی شد که ما شیر نداشته باشیم! خورشید هم همین طور، هیچوقت نمی شد از خواب بیدار نشود! هرروز پشت پنجره بود. وقتی رسیدیم مدرسه، قیافه مامان هایی که جلوی در بودند، خیلی خوشحال تر از قیافه بچه ها بود، لابد برای اینکه از صبح تا ظهر از دست کارهای بچه هایشان راحت می شدند. مامان، من را بوسید و با سوت ناظم رفتیم سرکلاس.»

گفتنی است این مجموعه را محبوبه یزدانی تصویرگری کرده و علاقه مندان می توانند نخستین جلد از آن را به قیمت 6 هزار تومان خریداری کنند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین