نخستین جلد از مجموعه «ماجراهای پویان» در کتابفروشی‌ها

عنوان

کتاب «کی همه چی را بلده؟» از مجموعه «ماجراهای پویان» توسط انتشارات فنی ایران (کتاب‌های نردبان) منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، کتاب «کی همه چی را بلده؟» از مجموعه «ماجراهای پویان» اثر بدری مشهدی از سوی انتشارات فنی ایران (کتاب های نردبان) روانه کتابفروشی ها شد.

شیوه تعامل با دوستان و اطرافیان موضوع اصلی «ماجراهای پویان» است که نخستین جلد از آن با عنوان «کی همه چی را بلده؟» است.

مشهدی در توضیح اهداف این مجموعه گفت: «مخاطبان با مطالعه این مجموعه  به دنبال کشف مهارت های خاص و استعدادهای خود رفته و متوجه می شوند هر فرد با تمام نقاط ضعف و قوتی که دارد دوست داشتنی هست.»

این نویسنده تاکید کرد:«هیچ کس در دنیا نیست که بتواند همه کارها را به نحو احسن انجام بدهد. مخاطب این مجموعه با درک موضوع خواهد توانست تعادلی را در شیوه نگرش و رفتار خود پدید آورد و در بالابردن اعتماد به نفس خود تلاش کند.»

وی درباره ضرورت انتشار و مطالعه کتاب هایی در حوزه مهارت های زندگی برای خردسالان و کودکان عنوان کرد: «این دست داستان ها  فرصتی را برای بچه ها فراهم می کنند که با قهرمان همراه شوند و با همذات پنداری خود را در موقعیت های جدید قرار بدهند و تجربه های تازه ای به دست بیاورند. جادوی زندگی در دنیای داستان این فرصت را به بچه ها می دهد که دور از فضای خشک و رسمی آموزش های مستقیم چیزهای جدیدی بیاموزند. در واقع برای بچه ها لذت کشف در دنیای داستان مثل لذت سفر سرشار از نشاط و تازگی است در صورتی که پیام های مستقیم فرصت این مدل از کسب  تجربه را از بچه ها می گیرد.»

مشهدی در توضیح روایت کتاب «کی همه چی را بلده؟» گفت: «این مجموعه برای گروه سنی «ب» نوشته شده است و به تازگی جلد نخست آن روانه بازار کتاب شده است. این اثر داستان پسری به نام پویان است که نمی تواند دیکته بعضی از کلمات را درست بنویسد و به همین دلیل دچار استرس است. اما با رسیدن  روز اول مهرماه و آغاز کلاس دوم، ورود معلمی خلاق به کلاس درس همه چیز را برای پویان تغییر می دهد.»

در بخشی از این کتاب می خوانیم: «صبح که شد ناراحت بودم. مثل هرروز باید لیوان شیرم را تا ته ته می خوردم. یک روز هم پیدا نمی شد که ما شیر نداشته باشیم! خورشید هم همین طور، هیچوقت نمی شد از خواب بیدار نشود! هرروز پشت پنجره بود. وقتی رسیدیم مدرسه، قیافه مامان هایی که جلوی در بودند، خیلی خوشحال تر از قیافه بچه ها بود، لابد برای اینکه از صبح تا ظهر از دست کارهای بچه هایشان راحت می شدند. مامان، من را بوسید و با سوت ناظم رفتیم سرکلاس.»

گفتنی است این مجموعه را محبوبه یزدانی تصویرگری کرده و علاقه مندان می توانند نخستین جلد از آن را به قیمت 6 هزار تومان خریداری کنند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در چرایی چرخش مواضع حامیان رئیس‌جمهور

نسبت اصلاح طلبان و روحانی در ششمین سال دولت تدبیر و امید!

طرح افزایش سن ازدواج مغایر تعالیم شرعی است

 پورمختار درخصوص اصلاح ماده 1041 قانون مدنی مبنی بر افزایش حداقل سن ازدوج دختران گفت: بنده شخصاً مخالف این طرح هستم چون این طرح سازگار با شرایط فرهنگی و اجتماعی ما نیست و مغایر با تعالیم شرعی است.

سیاست‌ دولت تاثیر تحریمها بر اقتصاد کشور را ۱۰ برابر کرد

افزایش قیمت دلار و ارز یک اثر هزینه‌ای مستقیم روی افزایش قیمت‌ها می‌گذارد، یعنی کالا‌هایی که وارداتی هستند یا بخشی از مواد اولیه آن‌ها وارداتی است با افزایش نرخ ارز، هزینه تمام‌شده‌شان افزایش پیدا می‌کند. اما باید گفت که قیمت دلار در کشور ما حدود 12.5 درصد تأثیر دارد. یعنی اگر قیمت ارز دو برابر شود، باید انتظار افزایش12.5  درصدی قیمت‌ها در بازار را داشته باشیم و نه بیشتر!

چرا «افق» تبدیل به یک شبکه عام برای مخاطبان نشد؟

شبکه افق از همان ابتدا با یک رویکرد اشتباه پا به میدان گذاشت. رویکردی که باعث شد با وجود تولید و پخش طیف گسترده‌ای از برنامه‌های جذاب و خوش ساخت برای این شبکه، در عمل نتواند آن گونه که باید و شاید به چشم مخاطبان بیاید. اولین اشتباه استراتژیک بانیان و مبلغان این شبکه، آن بود که شبکه افق را با عنوان «شبکه گفتمان انقلاب اسلامی» به مخاطبان معرفی کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درباره انتصاب مدیر جدید شبکه افق سیما و لزوم تغییر در رویکردهای این شبکه
چرا «افق» تبدیل به یک شبکه عام برای مخاطبان نشد؟
وقتی رقابت با زردهای مجازی‌ دانشگاه عمومی جامعه ایرانی را به ابتذال می‌کشاند
تلویزیون و معضل اصالت بخشی به بی‌اصالت‌ها!
تصویر آینده نیاز امروز جامعه
امیرحسین فردی؛ آینده‌ساز استراتژیست
وقتی رقابت با زردهای مجازی‌ دانشگاه عمومی جامعه ایرانی را به ابتذال می‌کشاند
تلویزیون و معضل اصالت بخشی به بی‌اصالت‌ها!
حاشیه‌ای بر رونمایی از یادداشت آیت‌الله خامنه‌ای درباره فیلم و سریال
از دستورات عمل‌ نکرده تا آیین رونمایی از دست‌خط
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین