رونمایی از ترکیب جدید تیم ملی فوتبال ایتالیا

عنوان

ترکیب جدید تیم ملی فوتبال ایتالیا با سیستمی متفاوت برای بازی دوستانه برابر تیم ملی فوتبال آرژانتین اعلام شد.

به گزارش  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ؛سایت فوتبال ایتالیا اعلام کرد لوئیجی دی بیاجو سرمربی موقت تیم ملی فوتبال ایتالیا برای دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال آرژانتین در ورزشگاه اتحاد، استادیوم اختصاصی منچسترسیتی از سیستم جدید 4-3-3 استفاده می کند. در دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایتالیا برابر تیم ملی فوتبال آرژانتین برای آتزوری ها جان لوئیجی بوفون، فلورنزی، بونوچی، راگونی، اسپینواتزولی، جورجینو، وراتی، بوناونتورآ، کیه زا ، چیرو ایموبیله، اینسینیه به میدان خواهد رفت.

گفتنی است با وجود این که جان لوئیجی بوفون دروازه بان مسن تیم ملی فوتبال ایتالیا از بازی های ملی خداحافظی کرده بود باز هم به تیم ملی فوتبال ایتالیا دعوت شد و گفته می شود قصد دارد تا رقابت های یورو ۲۰۲۰ عرصه را به دروازه بان دیگری واگذار نکند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین