رونمایی از ترکیب جدید تیم ملی فوتبال ایتالیا

عنوان

ترکیب جدید تیم ملی فوتبال ایتالیا با سیستمی متفاوت برای بازی دوستانه برابر تیم ملی فوتبال آرژانتین اعلام شد.

به گزارش  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ؛سایت فوتبال ایتالیا اعلام کرد لوئیجی دی بیاجو سرمربی موقت تیم ملی فوتبال ایتالیا برای دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال آرژانتین در ورزشگاه اتحاد، استادیوم اختصاصی منچسترسیتی از سیستم جدید 4-3-3 استفاده می کند. در دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایتالیا برابر تیم ملی فوتبال آرژانتین برای آتزوری ها جان لوئیجی بوفون، فلورنزی، بونوچی، راگونی، اسپینواتزولی، جورجینو، وراتی، بوناونتورآ، کیه زا ، چیرو ایموبیله، اینسینیه به میدان خواهد رفت.

گفتنی است با وجود این که جان لوئیجی بوفون دروازه بان مسن تیم ملی فوتبال ایتالیا از بازی های ملی خداحافظی کرده بود باز هم به تیم ملی فوتبال ایتالیا دعوت شد و گفته می شود قصد دارد تا رقابت های یورو ۲۰۲۰ عرصه را به دروازه بان دیگری واگذار نکند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تصویر آینده نیاز امروز جامعه

امیرحسین فردی؛ آینده‌ساز استراتژیست

سیطره امارات بر کانال سوئز و گلوگاه‌های دریایی مصر

امارات پشتیبان اصلی کودتا در مصر بود تا دولتی بر سر کار آید که ابوظبی وابسته باشد. اسناد دخالت امارات در کودتای السیسی پرشمار بوده و به صورت تدریجی اسناد جدیدی نیز در این مورد فاش می‌شود. به عنوان نمونه دیوید کیرکپاتریک، خبرنگار نیویورک تایمز می‌نویسد: «در فوریه ۲۰۱۳ یک هواپیما از امارات به قاهره آمد که مملو از دلارهای نقدی و قرص‌های ترامادول بود.

اسناد غیر رسمی عامل سرگردانی مردم در دادگاه‌ها

اسناد غیر رسمی یا دستنویس در هیچ سامانه‌ای به ثبت نمی‌رسند و به همین دلیل حکومت هیچگاه از آن‌ها مطلع نمی‌شود اما با اعتباری که در نظام قضایی و حقوقی کشور دارند باعث افزایش زمان دادرسی شده‌اند.

حمایت‌های شکننده دولت از تولید گندم؛ خودکفایی در معرض خطر

حمایت‌های شکننده و بی‌قاعده از سویی سبب به خطرافتادن خودکفایی گندم می‌شود و از سوی دیگر نیز موجب ناامیدی کشاورزان و به‌تبع آن مهاجرت به حاشیه شهرها و افزایش حاشیه‌نشینی خواهد

مهم‌ترین مطالب سرویس

حضور در تورنمنت‌ها به هماهنگی در مسیر جام جهانی به تیم ملی کمک کند
شمسایی: تنها نامی از فوتسال باقی مانده است / یک نفر همیشه بین بازیکنان تفرقه و اختلاف می‌اندازد
با اعلام مدیر برنامه هافبک عراقی
بشار رسن مصدوم شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین