۵ شهید و زخمی در حملات خمپاره‌ای تروریست‌ها به جنوب سوریه

عنوان

بر اثر حملات خمپاره‌ای گروه‌های تروریستی به شهر سویدا در جنوب سوریه دست کم سه غیرنظامی شهید و دو تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش حوزه تحولات منطقه گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، بر اثر حملات خمپاره ای گروه های تروریستی به شهر سویدا در جنوب سوریه و روستا های حومه آن دست کم سه غیرنظامی شهید و دو تن دیگر زخمی شدند.

منابع خبری گزارش دادند مناطق مسکونی شهر سویدا و اطراف این شهر روز جمعه هدف حملات خمپاره ای تروریست های وابسته به جبهه النصره و دیگر گروه های تروریستی تحت فرمان این گروه قرار گرفتند.

منابع خبری افزودند تروریست های مسلح مستقر در برخی روستا ها و شهرک ها در شرق استان درعا در جنوب سوریه سه خمپاره به طرف محله النهضه شهر سویدا شلیک کردند که به شهادت سه غیرنظامی و زخمی شدن دو تن دیگر منجر شد و خسارت هایی هم به اموال و دارایی های ساکنان این منطقه وارد شد و دو خودروی شخصی بر اثر این حمله آتش گرفتند.

منابع خبری تاکید کردند تروریست های وابسته به جبهه النصره همچنین اقدام به تیراندازی به سوی روستا های حران، دویره و لبین در حومه شهر سویدا کردند. این حملات تلفاتی نداشت، اما خسارت هایی به ساکنان این روستا ها وارد کرد.

تروریست های جبهه النصره مستقر در شرق استان درعا روز چهارشنبه نیز چند خمپاره به طرف مناطق مسکونی شهر سویدا و روستا های المجیمر، لبین و دویره در غرب این شهر شلیک و خسارت هایی به تعدادی از خانه ها و خودرو های شخصی مردم وارد کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روایت رئیس انجمن صنایع همگن و قطعات خودرو از تفاوت تحریم‌های ۹۰-۹۱ و ۹۷

اکنون هم تحریم خارجی هستیم هم داخلی

یادداشت مدیر شبکه ۳ در تقدیر از دکتر کدخدایی

آن هایی که در روزهای اخیر بیننده برنامه جسورانه "بدون توقف" از شبکه سه بوده اند، حتما شاهد پرسش و پاسخ جسورانه و بدون سانسور نفر دوم شورای نگهبان (آقای دکتر کدخدایی) با منتقدان جوان خود از طیف های مختلف بوده اند. به ویژه که شورای نگهبان همیشه از کانون های حملات رسانه های منتقد و البته معاند بوده است. اما ایشان با جسارتی مثال زدنی، بسیار صادقانه، با متانت و با سعه صدر پاسخ سوالات و مطالبات جوان ها را دادند

وزارت نفت بعد از تحریم‌ها نیز نفت را در بورس عرضه کند

محمدرضا سبزعلیپور با اشاره به ضرورت تداوم عرضه نفت در بورس گفت: اگر بخش خصوصی زیرساخت‌هایش را برای فروش درازمدت ایجاد کرد، تضمینی برای عرضه‌های نفت، بعد از تمام شدن جنگ اقتصادی وجود داشته باشد. سرمایه و پول امنیت می‌خواهد. باید برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند، محیطی امن فراهم کنیم.

اروپا زندانبان برجام است

یک منتقد برجام اظهار داشت: از روز 13 اسفند 93 و چهار ماه پیش از «امضای» برجام به من اخطار کتبی دادند، در نتیجه تا پس از «اجرای » برجام نتوانستم اظهار نظری کنم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

در واکنش به قطعنامه ضدایرانی شورای حقوق بشر
نقوی حسینی: شورای حقوق بشر رفتار دوگانه دارد
دکتر جلیلی در دیدار با انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی کشور:
مساجد فضای بازی کودکان داشته باشند/ برنامه‌ریزی برای تولید اسباب‌بازی یک ضرورت است
دکتر ابومحمد عسگرخانی در گفتگوی تفصیلی مطرح کرد
اروپا زندانبان برجام است
آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی:
رفتار آمریکا از دوره جاهلیت عرب هم بدتر است
آقای ظریف متوجه هستید که... ؟!
۶ ایراد شریعتمداری به اظهارات عجیب ظریف
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین