سروری: تیم اقتصادی دولت هر چه زودتر ترمیم شود

عنوان

دبیرکل جمعیت رهپویان گفت: تنها راه حل دولت برای سامان دادن به وضعیت اقتصاد کشور ترمیم تیم اقتصادی کابینه در سریع‌ترین زمان ممکن است.

پرویز سروری دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به عملکرد اقتصادی دولت دوازدهم در یک سال اخیر گفت: با گذشت یکسال از عمر دولت دوازدهم، انضباط و انسجام در تیم اقتصادی دولت دیده نمی شود؛ لذا شاهد یک لجام گسیختگی در مسائل اقتصادی کشور هستیم.

وی افزود:گرانی کالاهای اساسی، افزایش قیمت ارز و سکه، اعتراضات برخی صنوف از جمله کامیون داران در ماه های اخیر نمایانگر این است که دولت یا اشرافی به مشکلات مردم ندارد و یا اینکه تیم اقتصادی کابینه، آن طور که باید از هماهنگی و انسجام برخوردار نیست.

سروری با بیان اینکه وضعیت برزخی اقتصاد کشور با خروج آمریکا از برجام شرایط متزلزل تری را تجربه می کند، خاطرنشان کرد: متاسفانه مسئولان دولتی پس از خروج آمریکا از برجام به جای اتخاذ تصمیمی قاطع، به دنبال ادامه برجام با کشورهای اروپایی هستند.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: اعداد و ارقام مختلفی که از حجم قاچاق کالا توسط دستگاه های ذی ربط منتشر می شود، نشان می دهد که دستگاه های دولتیِ متولی مبارزه با قاچاق، در شناخت مبادی ورود کالای قاچاق و نحوه مبارزه با آن برنامه مشخصی ندارند. 

**دولت مسئولیت ها را به چهره های جوان و باانگیزه دهد

وی با بیان اینکه نوسانات قیمت ارز و سکه و همچنین لجام گسیختگی در  بازار خودرو اقتصاد کشور را در شرایط سختی قرار داده، یاد آور شد: متاسفانه دولت با حرکت کند و ورود دیرهنگام خود، شرایط را برای جولان دلالان و سوداگران در بازار و ضربه زدن به اقتصاد کشور فراهم کرده است.

به اعتقاد سروری، تنها راه حل دولت برای سروسامان دادن به وضعیت اقتصاد کشور، ترمیم تیم اقتصادی کابینه در سریع ترین زمان ممکن و سپردن مسئولیت ها به چهره های جوان و باانگیزه است.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام
دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد
آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟
در دفاع از انقلاب
درپی شکایت صالحی امیری
الیاس نادران سکوت را شکست
روحانی در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق:
آماده‌ایم در بازسازی عراق از همه توان و امکانات استفاده کنیم
با حکم رهبر معظم انقلاب؛
سید ابراهیم رئیسی، قاضی القضات شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین