مدیرعامل شهرآفتاب:

اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران برگزار می شود

عنوان

قادری از برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران در شهر آفتاب خبر داد و گفت:با این امر فرصت و زمینه ای برای عرضه توانمندی ها و ایجاد فضای رقابتی سالم به وجود می آید.

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، نشست خبری اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران صبح امروز در هتل اسپیناس با حضور مسئولان برگزاری ستاد نمایشگاه، رسانه های داخلی و خارجی برگزار شد.

رئوف قادر نماینده مجلس دهم و مدیرعامل شهرآفتاب درمورد ویژگی های منحصر به فرد فضای نمایشگاهی و تاثیر آن بر روی صنایع، اظهار کرد: در این فضا صنعت گران، فناوران، بازرگانان، متخصصان و کارشناسان و بازیگران کلیدی و دست اندر کاران صنعت گاز جهان حضور دارند. ازاینرو فرصت و زمینه ای برای عرضه توانمندی ها و ایجاد فضای رقابتی سالم به وجود می آید.

وی ادامه داد: اکنون علی رغم اینکه کشور دارای منابع طبیعی و انسانی بسیاری است، دچار مشکلات اقتصادی هستیم چراکه در زمینه عرضه و معرفی محصولات ضعیف عمل کرده ایم.

با تبدیل شهر آفتاب به شهر نمایشگاه های بین المللی خواهان ایجاد بستر مناسبی برای عرضه محصولات و جذب صاحب نظران صنایع مختلف هستیم.

در حال تکمیل...

شهر نمایشگاه های بین المللی در راه است

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین