در گفتگو با نسیم عنوان شد

ترمیم کابینه شرط توقف طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور

روحانی در مجلس

اگر تغیراتی در تیم اقتصادی دولت که موجب بهبود وضع موجود بشود ایجاد شود، طرح عدم کفایت رئیس جمهور متوقف خواهد شد، در غیر این صورت، نمایندگان با تمام توان این طرح را دنبال خواهند کرد، وی همچین اظهار داشت که چهره هایی از جریان اصلاحات و حامی دولت نیز موافق طرح عدم کفایت آقای روحانی می‌باشند.

نسیم آنلاین:‌ اصلاح‌طلبان فراکسیون امید به دنبال طرح عدم کفایت حسن روحانی در مجلس هستند. در روزهایی که حسن روحانی بحث ترمیم کابینه را برای ورود چهره‌های جوان و با انگیزه‌تر مطرح کرده و تاکید کرده بود که اهل استعفا نیست و برای اداره کشور و گذر از وضع موجود با اتحاد و همدلی و تدبیر برنامه دارد به ناگاه این خبر در فضای رسانه‌ای منتشر شد.

این طرح به وسیله جلال محمودزاده نماینده اهلِ سنتِ مردم مهاباد و نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس تنظیم شده و در حال جمع آوری امضا برای رسیدن به حد نصاب طرح در مجلس می‌باشد

بود، وی از جمله نمایندگان حامی دولت است که بیشتر نیز دولت را به استیضاح تهدید کرده بود. اردیبهشت ماه امسال و در پی بسته شدن چند مرز با دستور شورای عالی امنیت ملی، آن را عامل به خطر افتادن معیشت مردم کردستان و آذربایجان غربی خواند و روحانی را تهدید به استیضاح کرد.

به گفته وی این طرح از سه ماه پیش آماده شده بود اما بنا به توصیه لاریجانی تا به امروز مسکوت مانده بود.

طبق گفته جلال محمود زاده، نماینده طراح طرح عدم کفایت رئیس جمهور، همان سه ماه پیش، ۱۲ نماینده این طرح را امضا کرده بودند که ۷ نفر آنها از اصلاح طلبان و اعضای فراکسیون امید بوده اند.

جلال محمودزاده در گفتگو با خبرنگار نسیم آنلاین اظهار داشت اگر تغیراتی در تیم اقتصادی دولت که موجب بهبود وضع موجود بشود ایجاد شود، طرح عدم کفایت رئیس جمهور متوقف خواهد شد، در غیر این صورت، نمایندگان با تمام توان این طرح را دنبال خواهند کرد، وی همچین اظهار داشت که چهره هایی از جریان اصلاحات و حامی دولت نیز موافق طرح عدم کفایت آقای روحانی می‌باشند.

محمود صادقی از اعضای فراکسیون امید  در گفت‌و گو با نسیم آنلاین با اظهار بی اطلاعی از تنظیم طرح عدم کفایت رئیس جمهور توسط نمایندگان ارتباط آن با فراکسیون امید را تکذیب کرد.

ارسال نظر

در چرایی چرخش مواضع حامیان رئیس‌جمهور

نسبت اصلاح طلبان و روحانی در ششمین سال دولت تدبیر و امید!

طرح افزایش سن ازدواج مغایر تعالیم شرعی است

 پورمختار درخصوص اصلاح ماده 1041 قانون مدنی مبنی بر افزایش حداقل سن ازدوج دختران گفت: بنده شخصاً مخالف این طرح هستم چون این طرح سازگار با شرایط فرهنگی و اجتماعی ما نیست و مغایر با تعالیم شرعی است.

سیاست‌ دولت تاثیر تحریمها بر اقتصاد کشور را ۱۰ برابر کرد

افزایش قیمت دلار و ارز یک اثر هزینه‌ای مستقیم روی افزایش قیمت‌ها می‌گذارد، یعنی کالا‌هایی که وارداتی هستند یا بخشی از مواد اولیه آن‌ها وارداتی است با افزایش نرخ ارز، هزینه تمام‌شده‌شان افزایش پیدا می‌کند. اما باید گفت که قیمت دلار در کشور ما حدود 12.5 درصد تأثیر دارد. یعنی اگر قیمت ارز دو برابر شود، باید انتظار افزایش12.5  درصدی قیمت‌ها در بازار را داشته باشیم و نه بیشتر!

چرا «افق» تبدیل به یک شبکه عام برای مخاطبان نشد؟

شبکه افق از همان ابتدا با یک رویکرد اشتباه پا به میدان گذاشت. رویکردی که باعث شد با وجود تولید و پخش طیف گسترده‌ای از برنامه‌های جذاب و خوش ساخت برای این شبکه، در عمل نتواند آن گونه که باید و شاید به چشم مخاطبان بیاید. اولین اشتباه استراتژیک بانیان و مبلغان این شبکه، آن بود که شبکه افق را با عنوان «شبکه گفتمان انقلاب اسلامی» به مخاطبان معرفی کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی در گفتگو با نسیم
طرح افزایش سن ازدواج مغایر تعالیم شرعی است
در چرایی چرخش مواضع حامیان رئیس‌جمهور
نسبت اصلاح طلبان و روحانی در ششمین سال دولت تدبیر و امید!
بازی رسانه‌ای کی بود؟ کی بود؟ من نبودم!
جنگ زرگری یاران روحانی بر سر دلار ۴۲۰۰ تومانی
رحیم‌پور ازغدی در پیش از خطبه‌های نمازجمعه
مدیران فاسد نجومی‌بگیر را شلاق بزنید
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین