گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| صیدی: فقط قهرمانی، نتایج زحمات‌مان را نشان می‌دهد

عنوان

بازیکن تیم ملی کبدی بانوان گفت: فقط مدال طلا است که می‌تواند نتایج زحمات ما را نشان بدهد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، آزاده صیدی بعد از پیروزی برابر بنگلادش اظهار داشت: دیروز یک بازی سنگین با کره جنوبی داشتیم. امروز هم تیم بنگلادش تیم خیلی خوب و پرقدرتی نشان داد. ما هم توانستیم محکم بازی کنیم و این تیم را در دومین بازی خود از پیش رو برداریم.

وی درباره حریفان بعدی ایران و بازی فردا با چین تایپه عنوان کرد: ما فردا باید مقابل چین تایپه بازی کنیم و مقابل آنها هم پیروز شویم. چین تایپه یک تیم خوب و مثل کره بازی می کند. باید گام به گام جلو برویم. اگر چین تایپه را شکست دهیم، راه ما برای رسیدن به فینال هموار می شود.

بازیکن تیم ملی کبدی بانوان درباره شانس قهرمانی این تیم عنوان کرد: ما 8 ماه زحمت کشیدیم و الان هدف همه ما قهرمانی است. فقط مدال طلا است که می تواند نتایج زحمات ما را نشان دهد.

صیدی در پایان گفت: خدا را شکر هیچ مشکلی در بحث اقامت ما در جاکارتا وجود ندارد و با شرایط خوب می توانیم تا فینال پیش برویم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین