تغییرهای بنیادین المپیاکوس و سرنوشت ملی‌پوشان ایرانی

عنوان

سایت رسمی رادیو ورزش یونان تحلیلی درباره تغییرهای بنیادین پرافتخارترین تیم فوتبال باشگاهی این کشور و آینده ۲ ملی‌پوش ایرانی منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت اسپورت اف ام یونان امروز (دوشنبه) نوشت: باشگاه المپیاکوس قصد دارد تا پس از بازی با برنلی انگلیس در مرحله چهارم حذفی لیگ اروپا آخرین تغییرهای درون تیمی را ایجاد کند که یکی از گزینه های جدایی اوروس، مهاجم صربستانی خواهد بود. زمان فصل نقل وانتقالات تابستانی رو به پایان است و المپیاکوس تغییرهای بنیادین را همچنان ادامه می دهد.

این رسانه معتبر ورزشی یونان سپس درباره احسان حاج صفی، ملی پوش ایرانی آورده است: شرایط نشان دهنده آن است که او به در خروج نزدیک شده اما هنوز مشخص نیست که به تیم سابقش باز خواهد گشت یا انتقال قرضی می یابد. تیم سپاهان ایران در ساعت های اخیر به عنوان تیم آینده احسان حاج صفی مورد توجه قرار گرفته است.

اسپورت اف ام درباره کریم انصاری فرد، دیگر ملی پوش ایرانی تیم المپیاکوس نیز می نویسد: به طور کلی هیچ حرکتی در مورد کریم انصاری فرد وجود ندارد. ملی پوش ایرانی در آغاز فصل چندان بازی نکرده و پدرو مارتینس، سرمربی پرتغالی المپیاکوس پیش از بازی لیگ اروپا برابر لوزرن سوئیس گفته بود که انصاری فرد با توجه به حضور در جام جهانی 2018 روسیه شرایط فنی چندان مطلوبی ندارد. درخشش گوئررو در خط حمله المپیاکوس نیز کار انصاری فرد را سخت تر می کند و از سویی حسن کوکه نیز به عنوان بازیکن جدید در این پست جذب شده است، البته باشگاه المپیاکوس نیز برای خروج ملی پوش ایرانی به دریافت کمتر از 10 میلیون یورو بسنده نمی کند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین