ترامپ انتشار اسناد مرتبط با تحقیقات درباره دخالت روسیه را به تعویق انداخت

عنوان

ترامپ با استناد به نگرانی برخی همپیمانان کلیدی و نظرات مقامات دادگستری، انتشار عمومی اسناد مرتبط با تحقیقات درباره دخالت روسیه در انتخابات این کشور را به تعویق انداخت.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رئیس جمهوری آمریکا طی سلسه توئیت های از تعویق انتشار عمومی اسناد مرتبط با تحقیقات در خصوص دخالت روسیه خبر داد.

براساس توئیت های ترامپ، به علت ابراز نگرانی برخی «هم پیمانان کلیدی» آمریکا، بازرس کل وزارت دادگستری باید این اسناد را مورد بررسی قرار دهد.

رئیس جمهوری آمریکا در پیام های توئیتری خود نوشت که اخیرا با مقامات وزارت دادگستری آمریکا در خصوص درخواستش برای انتشار عمومی این اسناد دیدار داشته است و آن ها با انتشار این اسناد موافقت کرده اند، اما ترامپ همچنین به نگرانی این مقامات درباره «تدثیرات منفی احتمالی» انتشار علنی این اسناد بر تحقیقات رابرت مولر، بازپرس ویژه تحقیقات درباره دخالت روسیه اشاره کرده است.

ترامپ با این حال تأکید کرده است در صورتی که «ضرورت ایجاب کند» وی این اسناد را در دسترس عموم قرار خواهد داد.

ترامپ در پایان سلسله توئیت های خود با اشاره به بررسی هایی که قرار است بازرس کل وزارت دادگستری آمریکا در خصوص این اسناد انجام دهد، نوشت که «سرعت برای من و برای هرکس دیگری مهم است.»

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تصویر آینده نیاز امروز جامعه

امیرحسین فردی؛ آینده‌ساز استراتژیست

سیطره امارات بر کانال سوئز و گلوگاه‌های دریایی مصر

امارات پشتیبان اصلی کودتا در مصر بود تا دولتی بر سر کار آید که ابوظبی وابسته باشد. اسناد دخالت امارات در کودتای السیسی پرشمار بوده و به صورت تدریجی اسناد جدیدی نیز در این مورد فاش می‌شود. به عنوان نمونه دیوید کیرکپاتریک، خبرنگار نیویورک تایمز می‌نویسد: «در فوریه ۲۰۱۳ یک هواپیما از امارات به قاهره آمد که مملو از دلارهای نقدی و قرص‌های ترامادول بود.

اسناد غیر رسمی عامل سرگردانی مردم در دادگاه‌ها

اسناد غیر رسمی یا دستنویس در هیچ سامانه‌ای به ثبت نمی‌رسند و به همین دلیل حکومت هیچگاه از آن‌ها مطلع نمی‌شود اما با اعتباری که در نظام قضایی و حقوقی کشور دارند باعث افزایش زمان دادرسی شده‌اند.

حمایت‌های شکننده دولت از تولید گندم؛ خودکفایی در معرض خطر

حمایت‌های شکننده و بی‌قاعده از سویی سبب به خطرافتادن خودکفایی گندم می‌شود و از سوی دیگر نیز موجب ناامیدی کشاورزان و به‌تبع آن مهاجرت به حاشیه شهرها و افزایش حاشیه‌نشینی خواهد

مهم‌ترین مطالب سرویس

مرگ انسانیت
می‌بینی ماریه؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین