تدوین آیین‌نامه جدید پاداش مدال‌آوران/ وزارت ورزش به دنبال ایجاد انگیزه در قهرمانان است؟

عنوان

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان از تدوین آیین‌نامه جدید برای پاداش مدال‌اوران و قهرمانان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از مسائلی که طی روزهای اخیر بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته، نحوه پرداخت پاداش مدال آوران در بازی های پاراآسیایی و همچنین آسیایی 2018 اندونزی است. در بازی های پاراآسیایی چهره هایی همچون شاهین ایزدیار، ساره جوانمردی و ... موفق به کسب بیش از یک مدال شدند و همین مسئله این سوال را به وجود آورد که قرار است چه پاداشی برای مدال آوری های آنها داده شود؟

سید محمدشروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش و جوانان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص اظهار داشت: اولاً باید بگویم که آیین نامه جدید مربوط به پرداخت پاداش قهرمانان و مدال آوران در حال تدوین است که باید به تایید وزیر ورزش و جوانان برسد. ما در این باره جلسات متعددی را داشته ایم که فکر می کنم کار این آیین نامه تا 10 روز آینده به پایان برسد.

وی درباره کسانی که چند مدال کسب کرده اند، گفت: آنچه در آیین نامه قبلی وجود داشت، این بود که پاداش بهترین مدال به صورت کامل داده شود و برای سایر مدال ها نیز 10 درصد پاداش تعلق بگیرد. البته گاهی اوقات پیش می آمد که پاداش مدال های بعدی بیشتر هم باشد. حالا ما در آیین نامه جدید به دنبال اتخاذ تصمیمی هستیم که حتماً ورزشکار در آن بیشتر در نظر گرفته می شود. ما صرفاً به خاطر ورزش و ورزشکاران اینجا هستیم تا با تصمیمات خودمان به آنها انگیزه بدهیم. در این موضوع هم هدف آن است که ایجاد انگیزه کنیم.

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش و جوانان گفت: پاداشی که وزارت ورزش تعیین می کند، نسبت به پاداش بیشتر کشورها بهتر است. در واقع ما پاداش ضعیفی را در نظر نمی گیریم و همانطور که گفتم، به دنبال ایجاد انگیزه در ورزشکاران هستیم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

لزوم تخصیص ردیف مستقل برای خرید تضمینی گندم در بودجه

نیکزادی پناه عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، در خصوص اعتبارات مالی خرید تضمینی گندم در لایحه بودجه سال 98، گفت: دولت برای خرید تضمینی گندم موظف به اختصاص ردیف بودجه مستقل است. سال گذشته ردیف بودجه مستقلی برای خرید تضمینی گندم در نظر گرفته نشد و این موضوع مشکلاتی به وجود آورد. 

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

۵ نکته درباره معایب استانی‌ شدن انتخابات

مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود به وسیله انتخابات و افزایش استقلال و اعتماد به نفس مردم از جمله دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی می باشد. مجلس شورای اسلامی یکی از نهادهایی است که مردم با رای به نماینده های معتمد خود در سرنوشت خود تاثیر گذار بوده اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین