تدوین آیین‌نامه جدید پاداش مدال‌آوران/ وزارت ورزش به دنبال ایجاد انگیزه در قهرمانان است؟

عنوان

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان از تدوین آیین‌نامه جدید برای پاداش مدال‌اوران و قهرمانان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از مسائلی که طی روزهای اخیر بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته، نحوه پرداخت پاداش مدال آوران در بازی های پاراآسیایی و همچنین آسیایی 2018 اندونزی است. در بازی های پاراآسیایی چهره هایی همچون شاهین ایزدیار، ساره جوانمردی و ... موفق به کسب بیش از یک مدال شدند و همین مسئله این سوال را به وجود آورد که قرار است چه پاداشی برای مدال آوری های آنها داده شود؟

سید محمدشروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش و جوانان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص اظهار داشت: اولاً باید بگویم که آیین نامه جدید مربوط به پرداخت پاداش قهرمانان و مدال آوران در حال تدوین است که باید به تایید وزیر ورزش و جوانان برسد. ما در این باره جلسات متعددی را داشته ایم که فکر می کنم کار این آیین نامه تا 10 روز آینده به پایان برسد.

وی درباره کسانی که چند مدال کسب کرده اند، گفت: آنچه در آیین نامه قبلی وجود داشت، این بود که پاداش بهترین مدال به صورت کامل داده شود و برای سایر مدال ها نیز 10 درصد پاداش تعلق بگیرد. البته گاهی اوقات پیش می آمد که پاداش مدال های بعدی بیشتر هم باشد. حالا ما در آیین نامه جدید به دنبال اتخاذ تصمیمی هستیم که حتماً ورزشکار در آن بیشتر در نظر گرفته می شود. ما صرفاً به خاطر ورزش و ورزشکاران اینجا هستیم تا با تصمیمات خودمان به آنها انگیزه بدهیم. در این موضوع هم هدف آن است که ایجاد انگیزه کنیم.

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش و جوانان گفت: پاداشی که وزارت ورزش تعیین می کند، نسبت به پاداش بیشتر کشورها بهتر است. در واقع ما پاداش ضعیفی را در نظر نمی گیریم و همانطور که گفتم، به دنبال ایجاد انگیزه در ورزشکاران هستیم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین