توافق آژانس ادبی پل با ۴ ناشر معروف آمریکایی جهت تبادل رایت

عنوان

مدیر آژانس ادبی پل از توافق با ۴ ناشر معروف آمریکایی جهت تبادل رایت ناشران ایرانی و خارجی خبر داد.

مجید جعفری اقدم مدیر آژانس ادبی پل در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، با اشاره به فعالیت این آژانس ادبی در هفتادمین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت گفت: آژانس ادبی و ترجمه پل با مسئولان کپی رایت انتشارات راندوم هاوس شعبه آمریکا، اشپرینگر از امریکا، اور بوک از امریکا، مک میلان از امریکا در نمایشگاه فرانکفورت ملاقات هایی داشت که ماحصل این ملاقات ها به توسعه نشر ایران در فضای بین الملل ختم شد.

وی ادامه داد: در این توافقات مقرر شد که  آژانس پل نمایندگی فروش رایت زبان فارسی کتاب های آنها را در ایران و سایر کشورهای فارسی زبان به عهده بگیرد. هم چنین آژانس پل مقدمات بازدید مسئولان رایت آنها را از نمایشگاه کتاب تهران و آشنایی با بازار نشر ایران در سال آینده را فراهم کند.

جعفری اقدم تصریح کرد: مقرر شد در صورت موفقیت آژانس پل در فروش رایت فارسی آنها در ایران از شش ماه آینده مسئولان خرید کپی رایت انتشارات اسپینگر، راندوم هاوس و مک میلان کار بررسی کتاب های ایرانی جهت خرید رایت انگلیسی آنها را در امریکا استارت بزنند.

وی گفت: هم چنین با مدیر انتشارات اور بوک برای خرید کپی رایت 5 کتاب در موضوع دفاع مقدس و موضوعات اجتماعی و سیاسی توافق اولیه حاصل شد و مقرر شد بعد از نمایشگاه نسبت به عقد قراردادهای رایت اقدام شود.

جعفری اقدم در پایان گفت:  تفاهم نامه با آژانس ادبی دراپ کپ در امریکا برای معرفی آثار ایرانی در امریکا جهت بازاریابی برای فروش رایت کتاب های ایرانی نیز امضا شد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!

این جمله‌ی «خب دانشگاه سند داره دیگه؛ میتونه تخلیه و تخریب کنه!» رو این روزا از زبون خیلی‌ها شنیدم. چجوری انقدر راحت میتونیم این جمله رو بگیم؟ داریم درمورد یه سری سازه و آوار صحبت نمی‌کنیم، داریم درمورد یه سری زندگی صحبت میکنیم!

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

رهبر انقلاب اعتمادبه‌نفس ورزشکارانِ جانباز و معلول به‌ویژه بانوان ورزشکار را در دفاع از ارزش‌های دینی و ملی خود، اقدامی بسیار برجسته و ستودنی خواندند و گفتند: پرچم‌داری کاروان ورزشی ایران به وسیله‌ی یک بانوی دارای حجاب چادر و یا اقامه‌ی نماز جماعت و حضور در نماز جمعه، به معنای ایستادن یک‌تنه در مقابل تهاجم بی‌بندوباری و ولنگاری روزافزون دنیا و کم نیاوردن در مقابل این هجوم است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی
چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟
قره باغی خواننده آهنگ «امریکا امریکا ننگ به نیرنگ تو»:
می‌خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است
حکایت اربعین 
مدل مدیریت اسلامی
پاسخ تهیه کننده برنامه «ثریا» به انتقادات علی مطهری
می‌‌خواهند گفتگو درباره برجام را مانند نقد هولوکاست در اروپا ممنوع کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین