توافق آژانس ادبی پل با ۴ ناشر معروف آمریکایی جهت تبادل رایت

عنوان

مدیر آژانس ادبی پل از توافق با ۴ ناشر معروف آمریکایی جهت تبادل رایت ناشران ایرانی و خارجی خبر داد.

مجید جعفری اقدم مدیر آژانس ادبی پل در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، با اشاره به فعالیت این آژانس ادبی در هفتادمین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت گفت: آژانس ادبی و ترجمه پل با مسئولان کپی رایت انتشارات راندوم هاوس شعبه آمریکا، اشپرینگر از امریکا، اور بوک از امریکا، مک میلان از امریکا در نمایشگاه فرانکفورت ملاقات هایی داشت که ماحصل این ملاقات ها به توسعه نشر ایران در فضای بین الملل ختم شد.

وی ادامه داد: در این توافقات مقرر شد که  آژانس پل نمایندگی فروش رایت زبان فارسی کتاب های آنها را در ایران و سایر کشورهای فارسی زبان به عهده بگیرد. هم چنین آژانس پل مقدمات بازدید مسئولان رایت آنها را از نمایشگاه کتاب تهران و آشنایی با بازار نشر ایران در سال آینده را فراهم کند.

جعفری اقدم تصریح کرد: مقرر شد در صورت موفقیت آژانس پل در فروش رایت فارسی آنها در ایران از شش ماه آینده مسئولان خرید کپی رایت انتشارات اسپینگر، راندوم هاوس و مک میلان کار بررسی کتاب های ایرانی جهت خرید رایت انگلیسی آنها را در امریکا استارت بزنند.

وی گفت: هم چنین با مدیر انتشارات اور بوک برای خرید کپی رایت 5 کتاب در موضوع دفاع مقدس و موضوعات اجتماعی و سیاسی توافق اولیه حاصل شد و مقرر شد بعد از نمایشگاه نسبت به عقد قراردادهای رایت اقدام شود.

جعفری اقدم در پایان گفت:  تفاهم نامه با آژانس ادبی دراپ کپ در امریکا برای معرفی آثار ایرانی در امریکا جهت بازاریابی برای فروش رایت کتاب های ایرانی نیز امضا شد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین