نام‌نویسی بیش از ۹۰ هزار ودیعه‌گذار حج تمتع

عنوان

معاون امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت از نام‌نویسی بیش از ۹۰ هزار ودیعه‎‌گذار حج تمتع در سامانه رزرو سازمان حج و زیارت خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از سازمان حج و زیارت؛ اکبر رضایی اظهار کرد: هم اینک بیش از دو هفته از فراخوان ودیعه گذاران حج تمتع گذشته است که در این مدت بیش از 90 هزار نفر در سامانه رزرو سازمان حج و زیارت نام نویسی کردند.

وی با بیان اینکه همچنان نام نویسی از ودیعه گذران حج تمتع ادامه دارد، افزود: درخواست داریم تا تمامی ودیعه گذاران حج تمتع مستقیماً نسبت به اصلاح و تأیید اطلاعات شخصی خود به سامانه رزرو به نشانی reserve.haj.ir مراجعه و درخصوص تکمیل آن اقدام کنند.

معاون سازمان حج و زیارت تصریح کرد: دعوت از ودیعه گذاران برای هر سال بر اساس اولویت ثبت نام افراد در بانک و سهمیه تعیین شده روادید برای کشور در آن سال خواهد بود؛ اقدام به ثبت نام در کاروان ها پس از اعلام کاروان ها منوط به تکمیل اطلاعات متقاضیان در این سامانه است.

وی یادآور شد: تمامی امور ثبت نام و تشرف زائران به صورت الکترونیکی و همه پرداخت ها از طریق سامانه ها و درگاه های بانکی صورت خواهد پذیرفت؛ بنابراین مراجعه به افراد و پرداخت های نقدی و خارج از سیستم بانکی مطلقاً مورد تأیید سازمان حج و زیارت نیست.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار مردم آذربایجان شرقی:

دشمن ضعیف است، مسئولین فریب نخورند

تدبیر مفسده انگیز دولت در تنظیم بازار گوشت قرمز

طی ماه‌های اخیر ، قیمت گوشت قرمز به‌طور افسارگسیخته‌ای افزایش یافت و دولت با تخصیص ارز 4200 برای واردات این کالا سعی کرد مردم تحت‌فشار قرار نگیرند، ولی نتیجه این سیاست فربه‌تر شدن جیب دلالان و ضعیف‌تر شدن قدرت خرید مصرف‌کنندگان بود. 

قیمتِ کار خیر

اگر بخواهیم تعدادی از پدیده های اجتماعی پرتکرار و پررنگ سالهای اخیر را برشمریم، بدون شک «انجمن ها و گروه های خیریه» یکی از آنها خواهد بود. راه اندازی گروهها و انجمن های خیریه در نقاط مختلف کشور در سالهای اخیر یکی از پررنگ ترین کارهایی است که از سوی افرادِ مختلف صورت می گیرد.

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر را باید جشنواره «تنوع و تکنیک» نامید؛ جشنواره‌ای که مهمترین ویژگی آن که گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه قوت آن و گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه ضعف آن می‌شد، همین «تنوع و تکنیک» بود!

مهم‌ترین مطالب سرویس

ذبح حقوق مردم توسط دلالان در آشفته بازار توزیع ارز دولتی
تدبیر مفسده انگیز دولت در تنظیم بازار گوشت قرمز
تاملی درباب رسانه عدالتخواه و عدالتخواهی رسانه ای
عدالتخواهی یا نارضایتی‌سازی! مسئله این است
آخرین حربه موافقان افزایش حداقل سن ازدواج
اهانت به ۶۰۰ هزار بانوی ایرانی
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم
همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
فارس گزارش می دهد
در جست و جوی مقصر بوی تهران!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین