آذین‌بندی شهرهای میزبان جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

عنوان

شهرهای میزبان جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ آذین‌بندی شدند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت 24 امارات، شور و هیجان امارات با آذین بندی خیابان ها و نورپردازی ساختمان های شهرهای ابوظبی، دبی، العین و الشارجه برای میزبانی از جام ملت های آسیا 2019 افزایش یافته است. نمادهای این رقابت ها این روزها در این شهرها نمایان است که نشان می دهد امارات مهیای مهمترین تورنمنت ملی فوتبال قاره آسیا می شود. هواداران فوتبال در امارات نیز با مشاهده این شرایط شور و شعف دوچندانی برای آغاز جام ملت های آسیا 2019 با حضور برترین تیم های این قاره را دارند.

بر اساس این گزارش، مسافران شهرهای ابوظبی و دبی به کرات شاهد تبلیغ های مرتبط با جام ملت های آسیا 2019 در بزرگراه شیخ زاید هستند. این بزرگراه مسیر اصلی میان ورزشگاه های این رقابت ها برای تیم ها و هواداران 24 تیم شرکت کننده در شهرهای ابوظبی، دبی، العین و الشارقه خواهد بود.

عارف حمد العوانی، مدیر سازماندهی رقابت های جام ملت های آسیا 2019 آسیا نیز در این رابطه اظهار داشت: ما با تلاش برای حفظ روحیه میزبانی می خواهیم تاریخی ترین جام ملت های آسیا را برگزار کنیم. هدف ما مشارکت همگان در جام ملت های آسیا و شادی آنها است.

در جام ملت های آسیا 51 بازی در 8 ورزشگاه برگزار خواهند شد.  این رقابت ها از 15 دی به میزبانی امارات با شرکت 24 تیم آغاز خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه D این رقابت ها در کنار تیم های ملی عراق، یمن و ویتنام قرار دارد.

آغاز فروش محصولات رسمی جام ملت های آسیا 2019

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

«واکنش زدگی» در عصرِ کلمه

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟

گاهی موقع ترجمه‌کردن یک متن، مترجم به جمله‌ای برمی‌خورد که ابهام دارد یا کژتاب است و براساس شواهد متنی و فرامتنی هم نمی‌شود آن ابهام را برطرف کرد.

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

افزایش قیمت مسکن در سال 97 از تورم جلو زده است. حدود 500 هزار خانه خالی در تهران وجود دارد. تنها راهکار برای حل این مشکلات، مالیات بر عایدی سرمایه است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین