خانم مرضیه هاشمی به خاطر اعتقاداتش بازداشت شده‌است

عنوان

مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: اعتراض اصلی‌ خانم هاشمی به فرهنگ دنیایی‌شدن و مادی شدن غربی است او در جایی می‌گفت رسانه‌های غربی را باور نکنید شیوه کار آنها وارونه‌سازی است، خانم هاشمی امروز به خاطر اعتقاداتش بازداشت شده‌است.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا، پیام تیرانداز عصر امروز در نشست خبری با موضوع حقوق بشر و آزادی بیان در آمریکا که در خبرگزاری فارس برگزار شد، اظهار کرد: چند نکته درباره بازداشت خانم مرضیه هاشمی قابل تامل است؛  اول واقعیت خود ماجراست، ایشان را به عنوان واهی شاهد کلیدی بازداشت کردند و شرایط سختی را برای وی ایجاد کردند.

وی افزود: مسلما چنین پرونده ای واقعیت ندارد، تصور می شود این اتفاق دسیسه جدیدی برای کارهای برنامه ریزی شده بعدی است، موضوع خانم هاشمی مرتبط با اطلاع رسانی شبکه پرس تی وی است، آمریکا دوست دارد راوی اتفاقات ایران، رسانه های وابسته به خودش باشند، در حالیکه شاهد نباید مورد شکنجه قرار بگیرد با خانم هاشمی برخورد بدی داشته اند، حجاب را از وی گرفتند و به او غذای حرام دادند.

تیرانداز تصریح کرد: نظام سلطه در بحث حقوق بشر در آمریکا با بزک رسانه های وابسته به جریان سلطه مدینه فاضله ای را ترسیم کرده است که بسیار متناقض است، وظیفه رسانه های آزاد انعکاس این تناقض رسانه های وابسته است.

وی گفت: یک شهروند ایرانی-آمریکایی بدون هیچ تخلفی تحت شدیدترین شکنجه ها قرار گرفته است ،رسانه ها باید به این تناقضات بپردازند و امیدواریم بزودی با مخابره اخبار، دولت آمریکا مجبور شود خانم هاشمی را آزاد کند.

مدیرعامل روزنامه فارس متذکر شد: خانم هاشمی در جایی می گفت رسانه های غربی را باور نکنید شیوه کار آنها وارونه سازی است؛ امروز به جای آنکه رسانه رکن چهارم دموکراسی باشد به رکن اصلی دیکتاتوری بدل شده است؛ بسیاری از رسانه های ما، در جوامع غربی و هم پیمانان آنها فیلترند و اجازه فعالیت ندارند، اعتراض اصلی خانم هاشمی به فرهنگ دنیایی شدن و مادی شدن غربی است. وضعیت غرب به گونه ای است که در بحث سود پرستی به هم رحم نمی کنند و آنچه جمهوری اسلامی با آن مشکل دارد دقیقا همین نگاه مادی و ابزاری به انسان است. خانم هاشمی امروز به خاطر اعتقاداتش بازداشت شده است.

درخواست جامعه رسانه ای برای آزادی فوری "مرضیه هاشمی"

راه اندازی کمپین مجازی صداوسیما برای آزادی «مرضیه هاشمی»

هشدار دستیار ویژه لاریجانی به آمریکایی ها درباره ادامه بازداشت «مرضیه هاشمی»

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تاملی درباب رسانه عدالتخواه و عدالتخواهی رسانه ای
عدالتخواهی یا نارضایتی‌سازی! مسئله این است
آخرین حربه موافقان افزایش حداقل سن ازدواج
اهانت به ۶۰۰ هزار بانوی ایرانی
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم
همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
فارس گزارش می دهد
در جست و جوی مقصر بوی تهران!
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:
مانع ریخت و پاش های طرح تحول سلامت در بودجه می‌شویم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین