خانم مرضیه هاشمی به خاطر اعتقاداتش بازداشت شده‌است

عنوان

مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: اعتراض اصلی‌ خانم هاشمی به فرهنگ دنیایی‌شدن و مادی شدن غربی است او در جایی می‌گفت رسانه‌های غربی را باور نکنید شیوه کار آنها وارونه‌سازی است، خانم هاشمی امروز به خاطر اعتقاداتش بازداشت شده‌است.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا، پیام تیرانداز عصر امروز در نشست خبری با موضوع حقوق بشر و آزادی بیان در آمریکا که در خبرگزاری فارس برگزار شد، اظهار کرد: چند نکته درباره بازداشت خانم مرضیه هاشمی قابل تامل است؛  اول واقعیت خود ماجراست، ایشان را به عنوان واهی شاهد کلیدی بازداشت کردند و شرایط سختی را برای وی ایجاد کردند.

وی افزود: مسلما چنین پرونده ای واقعیت ندارد، تصور می شود این اتفاق دسیسه جدیدی برای کارهای برنامه ریزی شده بعدی است، موضوع خانم هاشمی مرتبط با اطلاع رسانی شبکه پرس تی وی است، آمریکا دوست دارد راوی اتفاقات ایران، رسانه های وابسته به خودش باشند، در حالیکه شاهد نباید مورد شکنجه قرار بگیرد با خانم هاشمی برخورد بدی داشته اند، حجاب را از وی گرفتند و به او غذای حرام دادند.

تیرانداز تصریح کرد: نظام سلطه در بحث حقوق بشر در آمریکا با بزک رسانه های وابسته به جریان سلطه مدینه فاضله ای را ترسیم کرده است که بسیار متناقض است، وظیفه رسانه های آزاد انعکاس این تناقض رسانه های وابسته است.

وی گفت: یک شهروند ایرانی-آمریکایی بدون هیچ تخلفی تحت شدیدترین شکنجه ها قرار گرفته است ،رسانه ها باید به این تناقضات بپردازند و امیدواریم بزودی با مخابره اخبار، دولت آمریکا مجبور شود خانم هاشمی را آزاد کند.

مدیرعامل روزنامه فارس متذکر شد: خانم هاشمی در جایی می گفت رسانه های غربی را باور نکنید شیوه کار آنها وارونه سازی است؛ امروز به جای آنکه رسانه رکن چهارم دموکراسی باشد به رکن اصلی دیکتاتوری بدل شده است؛ بسیاری از رسانه های ما، در جوامع غربی و هم پیمانان آنها فیلترند و اجازه فعالیت ندارند، اعتراض اصلی خانم هاشمی به فرهنگ دنیایی شدن و مادی شدن غربی است. وضعیت غرب به گونه ای است که در بحث سود پرستی به هم رحم نمی کنند و آنچه جمهوری اسلامی با آن مشکل دارد دقیقا همین نگاه مادی و ابزاری به انسان است. خانم هاشمی امروز به خاطر اعتقاداتش بازداشت شده است.

درخواست جامعه رسانه ای برای آزادی فوری "مرضیه هاشمی"

راه اندازی کمپین مجازی صداوسیما برای آزادی «مرضیه هاشمی»

هشدار دستیار ویژه لاریجانی به آمریکایی ها درباره ادامه بازداشت «مرضیه هاشمی»

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
 لاهوتی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
ایجاد شغل برای حقوق‌خوانده‌ها با برداشتن انحصار