استقلال خوزستان؛ سال نو با سرمربی نو/ هدف؛ بقا در لیگ برتر با سیروس نعمتی‌نژاد

عنوان

با تصمیم هیئت مدیره باشگاه استقلال خوزستان، سیروس نعمتی‌نژاد به عنوان سرمربی جدید این باشگاه انتخاب شد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با تصمیم هیئت مدیره باشگاه استقلال خوزستان، سیروس نعمتی نژاد به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب و جانشین کریم قنبری شد.

یعقوب پیری، سرپرست باشگاه استقلال خوزستان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ضمن تایید این خبر و تشکر از زحمات کریم قنبری در این تیم، اظهار داشت: هیئت مدیره باشگاه استقلال خوزستان تصمیم گرفت تا نعمتی نژاد جانشین قنبری شود و تمام هدف ما بقا در لیگ برتر است. از عصر امروز (شنبه) هم  دور جدید تمرینات ما در سال جدید آغاز می شود تا خود را برای دیدار با تراکتورسازی آماده کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به دنبال استعفای کریم بوستانی از سرمربیگری استقلال خوزستان در هفته های گذشته کریم قنبری به طور موقت هدایت آبی پوشان خوزستانی را برعهده داشت.

تیم فوتبال استقلال خوزستان در نخستین دیدار خود در سال جدید، از ساعت 19 روز شنبه 10 اسفند ماه در چهارچوب هفته 23 لیگ برتر میزبان تراکتورسازی تبریز خواهد بود.

اصفهان| کریم قنبری: روی قولی که به بازیکنانم دادم هستم و میدان را خالی نمی کنم

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

۷ نکته درباره قطعنانه ۲۴۶۲ شورای امنیت و FATF

قطعنامه ۲۲۶۴ شورای امنیت تحقیقا هیچ ارتباطی به ایران ندارد و اگر کسانی سعی کنند آن را دستاویزی برای اعمال فشار به مجمع تشخیص برای تصویب دو کنوانسیون پالرمو و CFT نمایند، به اتهام اقدام علیه منافع و امنیت کشور باید مورد تحقیقات قضایی قرار گیرند.

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد