شفر: علاقه بسیاری به چلوکباب دارم/ هدفمان شاد کردن دل هواداران است

عنوان

سرمربی تیم فوتبال استقلال عنوان کرد علاقه زیادی به چلوکباب دارد.

وینفرد شفر در گفتگویی نوروزی با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در دوران حضورم در ایران هنگام عید دیدم که مردم ایرانی شور و شوق زیادی دارند و در خیابان ها به خرید می پردازند.

او ادامه داد: خیابان ها هنگام سال تحویل بسیار شلوغ و ایرانی ها بسیار خونگرم و خوب هستند.

سرمربی آلمانی استقلال بیان کرد: مردم برای شب عید گل می خرند، همیشه هنگام سال تحویل ایرانی ها نزد خانواده ام می روم و در کنار فرزندان و همسرم هستم.

سرمربی تیم فوتبال استقال پس از تمجید از غذا های ایرانی گفت: علاقه بسیاری به چلوکباب دارم.

شفر درباره دربی ۸۹ در فروردین ماه افزود: در ۳ دربی حضور داشتم که حاصل آن یک باخت، یک برد و یک مساوی بوده است. می دانم این بازی برای هواداران بسیار مهم است و همه بچه ها تلاش می کنند که دل هواداران را با برد خوشحال کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: البته نتیجه دربی قهرمانی را مشخص نمی کند ولی بچه های ما با روحیه خوبی که دارند تلاش می کنند دل هواداران را شاد کنند.


بیشتر بخوانید:

فغانی: جرأت نمی کنم در خانه فوتبال تماشا کنم!/ سال ۹۷ یکی از سال های پربار زندگی ام بود/ دروغ سیزده بلد نیستم

اوکتاویو: کباب و زرشک پلو را دوست دارم/ فوتبال ایران نباید متکی به یک نفر باشد/ رابطه خوبی با فدراسیون فوتبال و مردم ایران دارم

کیخا: به گذشته برگردم باز هم ژیمناستیک را انتخاب می کنم/ تولد پسرم بهترین عیدی از طرف خدا بود/ کسب سهمیه المپیک بزرگترین آرزویم است


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین