قهرمانانی که باعث شدند نرگس کلباسی به زندگی در ایران افتخار کند

عنوان

نرگس کلباسی که خود را برای خدمت رسانی به استان گلستان رسانده است مشاهدات خود را با مخاطبانش به اشتراک گذاشت.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، نرگس کلباسی بانویی است که پس از زلزله کرمانشاه در میان زلزله زدگان رفت و به همراه دوستانش در "کرمانشاه" مستقر شد. او در یک سال گذشته توانست کمک های زیادی برای مردم زلزله زده جمع آوری کند و با کمک خیرین برای آنها خانه بسازد. او حالا برای حادثه طبیعی دیگری پیش قدم شده است.

کلباسی که تجربه  زیادی را در زمینه مدیریت بحران در زمان رلرله کرمانشاه به دست آورده تاکید کرده است: هر حادثه ای چند روز اول بسیار شلوغ و پرهیاهو است و کارهای اساسی بعد از گذشت چند روز از یا هفته اول انجام داده خواهد شد.

کلباسی معمولا فعالیت های خود را در قالب پست های اینستاگرام با مخاطبانش به اشتراک می گذارد .پس از آنکه او خیر از سفرش به مناطق سیل زده داد از مردم خواست تا هیچ پولی برای کمک به مردم گرفتار در سیل حسابش واریز نکنند. او تاکید کرد که در صورت لزوم حساب مخصوصی برای این هدف باز خواهد کرد.

کلباسی در پست جدیدی که در حساب کاربری شخصی اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است مشاهداتش را با مخاطبانش به اشتراک گذاشته است.مشاهدات او از گذشت و فداکاری مردم در آق قلا سبب شده است تا او به زندگی در ایران افتخار کند.

قهرمانانی که باعث شدند نرگس کلباسی به زندگی در ایران افتخار کند

قهرمانانی که باعث شدند نرگس کلباسی به زندگی در ایران افتخار کند

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین