اخبار آرشیوی

راهپیمایی سالروز حجاب و عفاف

مردم روزه‌دار بیرجند امروز، ۲۱ تیرماه پس از پایان نماز جمعه همزمان با سالروز "عفاف و حجاب" راهیپمایی کردند/ مردم با سردادن شعارهایی همچون "چادر حجاب برتر"، "حجاب حکم خداست"، "کشف حجاب در ایران هیهات من ذله" از حفظ حجاب و عفاف در جامعه اسلامی دفاع کردند

به گزارش خبرنگار «نسیم»، مردم بیرجند که در نخستین نماز جمعه ماه مبارک رمضان شرکت کرده بودند پس از اتمام نماز با سر دادن شعارهایی دستور رضاخان علیه کشف حجاب را محکوم کردند. در پایان این راهپیمایی قطعنامه‌ای از سوی برگزارکنندگان این راهپیمایی قرائت شد. در حاشیه این مراسم نمایشگاه عکس حجاب و عفاف هم برپا شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

درباره انتصاب مدیر جدید شبکه افق سیما و لزوم تغییر در رویکردهای این شبکه

چرا «افق» تبدیل به یک شبکه عام برای مخاطبان نشد؟

جنگ زرگری یاران روحانی بر سر دلار 4200 تومانی

با گذشت 8 ماه از تصمیم دلار 4200 تومانی حالا که ناکارآمدی آن بر همگان عیان شده همه دولتمردان و اعضای تیم اقتصادی از آن برائت می جویند و یا در قبال آن سکوت می کنند.

مدیران فاسد نجومی‌بگیر را شلاق بزنید

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: نماز جمعه قلب تپنده جامعه و مغز بیدار جامعه باید باشد که برای مشکلات مردم دائما راه‌حل ارائه دهد.

قیمت‌ها با پذیرش برجام و FATF چهار برابر شد/ روحانی استاد فرافکنی درتحمیلFATF است

نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی با تشریح دو ایراد اساسی لایحه بودجه ۹۸، گفت: لایحه بودجه اصلاح شده سال ۹۸، احتمالا تا پایان هفته جاری یا اوایل هفته بعدی تقدیم مجلس می‌شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بازی رسانه‌ای کی بود؟ کی بود؟ من نبودم!
جنگ زرگری یاران روحانی بر سر دلار ۴۲۰۰ تومانی
رحیم‌پور ازغدی در پیش از خطبه‌های نمازجمعه
مدیران فاسد نجومی‌بگیر را شلاق بزنید
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین