اخبار آرشیوی

نادر سقا

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی مساجد استان اردبیل: اردوی طرح اندیشه‌های آسمانی با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل به مدت ۱۰ روز برگزار شد/ آموزش آداب شهروندی و دوره‌های مختلف فرهنگی از جمله بخش‌های این اردو بود

به گزارش خبرنگار «نسیم»، نادر سقا در مراسم اختتامیه جشنواره طرح اندیشه‌های آسمانی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد اردبیل افزود: این اردو از تاریخ 20 تا 31 شهریور و برای سنین 12 تا 25 به مدت 10 روز برگزاری شد. روزانه بین 80 تا 100 نفر در این اردو شرکت داشتند. تعامل و تبادل تجربیات اعضای کانون‌ها، کشف استعدادهای فرهنگی، ایجاد نشاط در برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری و بالابردن سطح اطلاعات عمومی از جمله اهداف این طرح است.

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار فرماندهان و مسئولان نداجا
دشمن نباید جرئت تهدید ملت ایران را هم داشته باشد
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس به مهر خبر داد:
شرط جدید کمیسیون کشاورزی برای تصویب معاهده پاریس
آیت‌الله بطحایی در گفت‌وگوی تفصیلی با فارس:
مجلس خبرگان می‌تواند بر کل مسئولان در راستای مصلحت انقلاب نظارت کند
رهبر انقلاب در دیدار با میهمانان اجلاس بین‌المللی وحدت اسلامی:
امروز به‌خاطر ظلم قدرت‌ها، بشریت گرفتار است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین