اخبار آرشیوی

زهره صفوی

زهره صفوی، بازیگر در گفتگو با «نسیم» زیارت خانه خدا مهمترین آرزوی زندگیم بود که در "روز مادر" برآورده شد/ به همه توصیه می‌کنم به مادرانشان محبت کنند تا جایی که امکان دارد؛ اگر روز تولد حضرت فاطمه(س) را روز مادر نامگذاری کرده‌اند بخاطر همین مهر فراوان ایشان است

زهره صفوی بازیگر پیشکسوت درباره روز مادر و ارزش این روز به خبرنگار «نسیم»، گفت: همواره این فرزندانم در این روز بهترین هدایا را به من داده اند. من هفت فرزند دارم؛ 3 پسر و 4 دختر که هرچند 2 تن از آنها خارج کشور هستند اما باز روز مادر که می شود همگی یا از طریق تماس تلفنی یا دیدار حضوری از من تقدیر می کنند.

بازیگر فیلمهایی نظیر «بی پولی» و «هر چی تو بخوای» ویژه ترین هدیه ای که در روز مادر گرفته را این چنین توصیف می کند: اگر اشتباه نکنم سال 76 بود که یکی از دخترانم شرایط مسافرتم به خانه خدا را فراهم کرد و درست در روز مادر این خبر را به من داد. زیارت حج مهمترین آرزوی زندگیم بود که در روز مادر برآورده شد. انشاا.. همه مادران ایرانی در این روز به آرزوهایشان دست یابند.

زهره صفوی با بیان اینکه همواره وجه معنوی هدایا برایش مهمتر بوده ادامه داد: خوب طبیعی است که پول در دل آدم جا نمی گیرد اما محبت و صمیمت فرزندان به مادر هیچ گاه از بین نمی رود پس به همه توصیه می کنم به مادرانشان محبت کنند تا جایی که امکان دارد. اگر روز تولد حضرت فاطمه را به نام روز مادر نامگذاری کرده اند هم از همین جهت است چون او بانویی بود که به محبت فراوان به فرزندان و همسرش شناخته می شد.

این بازیگر درباره هدایایی که به مادرش داده نیز گفت: راستش را بخواهید مدتهاست مادرم فوت کرده و حدود 40 سال است که فقط خاطراتش را مرور می کنم. تا زمانی که زنده بود هم چنین مناسباتی رواج نداشت اما همیشه سعی می کردم محبتش را جلب کنم.

این بازیگر در خاتمه گفت: الهی که هر که مادر دارد خدا برایش نگه دارد و هر که مادرش فوت کرده روحش قرین رحمت باشد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین:

الحاق به کنوانسیون­‌های FATF هیچ اثر مثبتی برای ایران ندارد

خروج اروپایی‌ها از ایران به‌دلیل بازگشت تحریم‌های آمریکا بود یا FATF؟

در حالی مقامات اروپایی و برخی نهادهای حامی دولت از اهمیت بالای تصویب لوایح مرتبط با FATF برای بقای برجام صحبت می‌کنند که از زمان خروج آمریکا از برجام و بازگشت مجدد تحریم‌ها، بسیاری از شرکت‌ها و بانک‌های اروپایی ایران را ترک کرده‌اند.

دیگر از نه گفتن به «کاپیتولاسیون» کوتاه نخواهیم آمد!

این‌ها اگر دل‌شان برای قربانیان تروریسم سوخته بود و جهدشان علیه تروریست‌ها و آدم‌کش‌ها بود، جلوی عربستان و امارات و حتا دولت‌های خودشان را می‌گرفتند. هزینه‌ی ترور و تروریسم را ما می‌دهیم، بعد باید سرمان منت بگذارند و اتهام حمایت از تروریسم و تحت نظر قرار گرفتن را هم به جان بخریم؟! این یک‌جور کاپیتولاسیون نوین نیست؟ به نظرتانحق توحش از ما نمی‌گیرند؟!

جنایت امروز توطئه دولت‌های دست‌نشانده‌ی آمریکا در منطقه است

در پی حادثه تروریستی امروز در اهواز حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیامی صادر کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به آخرین فیلم حمید نعمت‌الله
«شعله ور»؛ حقارت، حسادت، جنایت
واکنش روزنامه جام جم به اقدام بازیگر سریال پدر
در حاشیه حاشیه‌سازی‌های اینستاگرامی یک نوبازیگر
مؤدب در نشست ناشران دربارۀ مسئله فلسطین و رژیم صهیونیستی:
باید از مسائل داخلی به موضوعات بین‌المللی برسیم     
نگاهی به فیلم ابوقریب
«ابوقریب»؛ یک اکشن واقعی ایرانی!
مروری بر کارنامه «حسن رحیم پور ازغدی»؛
فرزندِ حوزه که پیشگام نقد مشفقانه حوزه شد
اقناع افکار عمومی پیش نیاز سیاست‌های منطقه‌ای
راهکارهای ایران دربرابر معامله قرن
وسایل دیجیتال ما را گرفتار بدترین نوعِ تربیت فرزند کرده‌اند
آن گوشی لعنتی‌ را بنداز کنار!
درباره‌ی اعتراضِ استاد رحیم‌پور ازغدی به سکولاریسمِ حوزوی:
تولّدِ سکولاریسم از حوزه‌ی غیرِ انقلابی
به بهانه روز عرفه و کاهش ۵۰درصدی زائران ایرانی عتبات
تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین