اخبار آرشیوی

زهره صفوی

زهره صفوی، بازیگر در گفتگو با «نسیم» زیارت خانه خدا مهمترین آرزوی زندگیم بود که در "روز مادر" برآورده شد/ به همه توصیه می‌کنم به مادرانشان محبت کنند تا جایی که امکان دارد؛ اگر روز تولد حضرت فاطمه(س) را روز مادر نامگذاری کرده‌اند بخاطر همین مهر فراوان ایشان است

زهره صفوی بازیگر پیشکسوت درباره روز مادر و ارزش این روز به خبرنگار «نسیم»، گفت: همواره این فرزندانم در این روز بهترین هدایا را به من داده اند. من هفت فرزند دارم؛ 3 پسر و 4 دختر که هرچند 2 تن از آنها خارج کشور هستند اما باز روز مادر که می شود همگی یا از طریق تماس تلفنی یا دیدار حضوری از من تقدیر می کنند.

بازیگر فیلمهایی نظیر «بی پولی» و «هر چی تو بخوای» ویژه ترین هدیه ای که در روز مادر گرفته را این چنین توصیف می کند: اگر اشتباه نکنم سال 76 بود که یکی از دخترانم شرایط مسافرتم به خانه خدا را فراهم کرد و درست در روز مادر این خبر را به من داد. زیارت حج مهمترین آرزوی زندگیم بود که در روز مادر برآورده شد. انشاا.. همه مادران ایرانی در این روز به آرزوهایشان دست یابند.

زهره صفوی با بیان اینکه همواره وجه معنوی هدایا برایش مهمتر بوده ادامه داد: خوب طبیعی است که پول در دل آدم جا نمی گیرد اما محبت و صمیمت فرزندان به مادر هیچ گاه از بین نمی رود پس به همه توصیه می کنم به مادرانشان محبت کنند تا جایی که امکان دارد. اگر روز تولد حضرت فاطمه را به نام روز مادر نامگذاری کرده اند هم از همین جهت است چون او بانویی بود که به محبت فراوان به فرزندان و همسرش شناخته می شد.

این بازیگر درباره هدایایی که به مادرش داده نیز گفت: راستش را بخواهید مدتهاست مادرم فوت کرده و حدود 40 سال است که فقط خاطراتش را مرور می کنم. تا زمانی که زنده بود هم چنین مناسباتی رواج نداشت اما همیشه سعی می کردم محبتش را جلب کنم.

این بازیگر در خاتمه گفت: الهی که هر که مادر دارد خدا برایش نگه دارد و هر که مادرش فوت کرده روحش قرین رحمت باشد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛
چهار جایگاه نقش‌آفرینی دختر در خانواده چیست؟
حق‌شناس در بازدید از خانه کتاب خبر داد؛
راه‌اندازی پهنه فرهنگی رودکی در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین