اخبار آرشیوی

زهره صفوی

زهره صفوی، بازیگر در گفتگو با «نسیم» زیارت خانه خدا مهمترین آرزوی زندگیم بود که در "روز مادر" برآورده شد/ به همه توصیه می‌کنم به مادرانشان محبت کنند تا جایی که امکان دارد؛ اگر روز تولد حضرت فاطمه(س) را روز مادر نامگذاری کرده‌اند بخاطر همین مهر فراوان ایشان است

زهره صفوی بازیگر پیشکسوت درباره روز مادر و ارزش این روز به خبرنگار «نسیم»، گفت: همواره این فرزندانم در این روز بهترین هدایا را به من داده اند. من هفت فرزند دارم؛ 3 پسر و 4 دختر که هرچند 2 تن از آنها خارج کشور هستند اما باز روز مادر که می شود همگی یا از طریق تماس تلفنی یا دیدار حضوری از من تقدیر می کنند.

بازیگر فیلمهایی نظیر «بی پولی» و «هر چی تو بخوای» ویژه ترین هدیه ای که در روز مادر گرفته را این چنین توصیف می کند: اگر اشتباه نکنم سال 76 بود که یکی از دخترانم شرایط مسافرتم به خانه خدا را فراهم کرد و درست در روز مادر این خبر را به من داد. زیارت حج مهمترین آرزوی زندگیم بود که در روز مادر برآورده شد. انشاا.. همه مادران ایرانی در این روز به آرزوهایشان دست یابند.

زهره صفوی با بیان اینکه همواره وجه معنوی هدایا برایش مهمتر بوده ادامه داد: خوب طبیعی است که پول در دل آدم جا نمی گیرد اما محبت و صمیمت فرزندان به مادر هیچ گاه از بین نمی رود پس به همه توصیه می کنم به مادرانشان محبت کنند تا جایی که امکان دارد. اگر روز تولد حضرت فاطمه را به نام روز مادر نامگذاری کرده اند هم از همین جهت است چون او بانویی بود که به محبت فراوان به فرزندان و همسرش شناخته می شد.

این بازیگر درباره هدایایی که به مادرش داده نیز گفت: راستش را بخواهید مدتهاست مادرم فوت کرده و حدود 40 سال است که فقط خاطراتش را مرور می کنم. تا زمانی که زنده بود هم چنین مناسباتی رواج نداشت اما همیشه سعی می کردم محبتش را جلب کنم.

این بازیگر در خاتمه گفت: الهی که هر که مادر دارد خدا برایش نگه دارد و هر که مادرش فوت کرده روحش قرین رحمت باشد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به پدیده فقر و کارهای خیریه

قیمتِ کار خیر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر را باید جشنواره «تنوع و تکنیک» نامید؛ جشنواره‌ای که مهمترین ویژگی آن که گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه قوت آن و گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه ضعف آن می‌شد، همین «تنوع و تکنیک» بود!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین