اخبار آرشیوی

زهره صفوی

زهره صفوی، بازیگر در گفتگو با «نسیم» زیارت خانه خدا مهمترین آرزوی زندگیم بود که در "روز مادر" برآورده شد/ به همه توصیه می‌کنم به مادرانشان محبت کنند تا جایی که امکان دارد؛ اگر روز تولد حضرت فاطمه(س) را روز مادر نامگذاری کرده‌اند بخاطر همین مهر فراوان ایشان است

زهره صفوی بازیگر پیشکسوت درباره روز مادر و ارزش این روز به خبرنگار «نسیم»، گفت: همواره این فرزندانم در این روز بهترین هدایا را به من داده اند. من هفت فرزند دارم؛ 3 پسر و 4 دختر که هرچند 2 تن از آنها خارج کشور هستند اما باز روز مادر که می شود همگی یا از طریق تماس تلفنی یا دیدار حضوری از من تقدیر می کنند.

بازیگر فیلمهایی نظیر «بی پولی» و «هر چی تو بخوای» ویژه ترین هدیه ای که در روز مادر گرفته را این چنین توصیف می کند: اگر اشتباه نکنم سال 76 بود که یکی از دخترانم شرایط مسافرتم به خانه خدا را فراهم کرد و درست در روز مادر این خبر را به من داد. زیارت حج مهمترین آرزوی زندگیم بود که در روز مادر برآورده شد. انشاا.. همه مادران ایرانی در این روز به آرزوهایشان دست یابند.

زهره صفوی با بیان اینکه همواره وجه معنوی هدایا برایش مهمتر بوده ادامه داد: خوب طبیعی است که پول در دل آدم جا نمی گیرد اما محبت و صمیمت فرزندان به مادر هیچ گاه از بین نمی رود پس به همه توصیه می کنم به مادرانشان محبت کنند تا جایی که امکان دارد. اگر روز تولد حضرت فاطمه را به نام روز مادر نامگذاری کرده اند هم از همین جهت است چون او بانویی بود که به محبت فراوان به فرزندان و همسرش شناخته می شد.

این بازیگر درباره هدایایی که به مادرش داده نیز گفت: راستش را بخواهید مدتهاست مادرم فوت کرده و حدود 40 سال است که فقط خاطراتش را مرور می کنم. تا زمانی که زنده بود هم چنین مناسباتی رواج نداشت اما همیشه سعی می کردم محبتش را جلب کنم.

این بازیگر در خاتمه گفت: الهی که هر که مادر دارد خدا برایش نگه دارد و هر که مادرش فوت کرده روحش قرین رحمت باشد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!

این جمله‌ی «خب دانشگاه سند داره دیگه؛ میتونه تخلیه و تخریب کنه!» رو این روزا از زبون خیلی‌ها شنیدم. چجوری انقدر راحت میتونیم این جمله رو بگیم؟ داریم درمورد یه سری سازه و آوار صحبت نمی‌کنیم، داریم درمورد یه سری زندگی صحبت میکنیم!

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

رهبر انقلاب اعتمادبه‌نفس ورزشکارانِ جانباز و معلول به‌ویژه بانوان ورزشکار را در دفاع از ارزش‌های دینی و ملی خود، اقدامی بسیار برجسته و ستودنی خواندند و گفتند: پرچم‌داری کاروان ورزشی ایران به وسیله‌ی یک بانوی دارای حجاب چادر و یا اقامه‌ی نماز جماعت و حضور در نماز جمعه، به معنای ایستادن یک‌تنه در مقابل تهاجم بی‌بندوباری و ولنگاری روزافزون دنیا و کم نیاوردن در مقابل این هجوم است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی
چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟
قره باغی خواننده آهنگ «امریکا امریکا ننگ به نیرنگ تو»:
می‌خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است
حکایت اربعین 
مدل مدیریت اسلامی
پاسخ تهیه کننده برنامه «ثریا» به انتقادات علی مطهری
می‌‌خواهند گفتگو درباره برجام را مانند نقد هولوکاست در اروپا ممنوع کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین