بهنام صبوحی: سازهای پاپ با سازهای سولوی ایرانی در کنسرت "نوای عاشقی" تلفیق می‌شوند

بهنام صبوحی

رهبر کنسرت نوای عاشقی غلام کویتی پور گفت: اشعار مورد استفاده در کنسرت مذهبی و دارای فضایی حماسی هستند / کنسرت تلفیقی از کارهای قدیمی و جدید کویتی پور است

به گزارش خبرنگار «نسیم»، بهنام صبوحی رهبر کنسرت "نوای عاشقی" غلام کویتی پور نیز که در این نشست خبری حضور داشت در سخنانی گفت: در کنسرت آقای کویتی پور شاهد تلفیق سازهای پاپ با ساز های سولوی ایرانی خواهیم بود. همچنین سعی کردیم تا آنجایی که برای ما مقدور بود و زمان به ما اجازه می داد از نوازندگان خوبی استفاده کنیم.
وی افزود: در کنسرت نوای عاشقی سعی کردیم تا با تلفیقی از کارهای قدیمی و کارهای جدید برنامه بسیار خوبی را برای مخاطبان خود تدارک ببینیم.
صبوحی ادامه داد: نزدیک به 20 سال می شود که با آقای کویتی پور آشنا هستم. در حقیقت از نخستین کارهایی که ایشان در تلویزیون کار کردند تا امروز با او ارتباط کاری دارم و او را فردی می بینم که اخلاق را به خوبی رعایت می کند. او ارتباط بسیار خوبی با اصحاب رسانه و مطبوعات دارد و این صحبت هایی که می شود او علاقه و اقبالی در ارتباط با رسانه ندارد صحیح نیست.
وی تصریح کرد: اشعاری که آقای کویتی پور در کنسرت خود آنها را اجرا می کند اشعاری مذهبی بوده و دارای فضایی حماسی هستند. در حقیقت قطعه ای در این کنسرت نخواهید یافت که از فضا و چهارچوب کاری آقای کویتی پور فاصله داشته باشد.
 

ارسال نظر

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

داستان عجیب از زندگانی شهید مدافع حرم
فیلم: از خالکوبی و قلیان تا شهادت
اهدای عواید حاصل از فروش بلیت و محصولات فرهنگی به هموطنان سیل‌زده
جشنواره جهانی فیلم فجر «سفیر مهربانی» هلال احمر شد
دبیر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو خبر داد
حضور مهمانان خارجی در جشنواره بین‌المللی رادیو و اجلاس جهانی صدا
۱۹ فروردین و حکاکی انگشتر؛
خرافه یا واقعیت؟ شرف الشمس چیست؟
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با فارس:
مابه‌التفاوت هزینه سفر به عتبات به زائران بازگردانده می‌شود
شایعه است! / هرچه وزارت اطلاعات بگوید قبول دارم
توضیح ضرغامی درباره خروج آرشیو صداوسیما در دوران ریاستش
تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!